S dvouměsíčním miminkem k vodě. Šli byste do toho?

xsuzzi
31. kvě 2008

Holky prosím o radu 😨
Nám jsou teprve dva měsíce a zrovna se s manželem bavíme,že by jsme dnes jeli k vodě.O nás,ale nejde,že jo 😅 myslíte,že je dobré brát miminko v takovým vedru ven?I,když do stínu,ale do vedra 😨 šli by jste do toho???Moc děkuju za odpovědi 😵

alterna
31. kvě 2008

zuzi, ja bych se v tomhle vedru bala, i kdyz bude ve stinu tak io tak je parak. My jsme dnes vbyli venku jen dopil do 10 h a v chladu. pres den bych to neriskla....

kutululu
31. kvě 2008

ahojky no já bych zase s toho takovej strach něměla...dvouměsíční miminko je malinký a teploučko snese...nedávala bych ho teda na přímí sluníčko ale pod deštníčkem může ty 2-3 hodinky spinkat dyt je to to samé ho jako ho mít v kočárku...akorát bude na dece, 😵 taky sem jezdila s dvojčátkama k vodě´,nebo sme byli u bazenu a byli maličky,narodili se koncem dubna a v červnu už sme jezdili na chvilku kvodě...
xsuzzi-neboj se,nech malího ve stínu,jeslti u vás je velké vedro tak mu dej něco lehkého ale dlouhé bodíčko unese to jo...uvidíš že mu bude fajn... 😵

majina
31. kvě 2008

No já bych nešla.... 😅 už takhle doma ovívám bratránka vším možným, puštěný větrák, morké plínky na postýlce... sice u nás už teď takové teplo není a už tolik nesvítí tak ale i přes to vyrazíme ven až tak za hodinku nebo za dvě protože pro to dítě to musí být hrozný... můj názor 😕 😨 😀

aponchie
31. kvě 2008

nesla bych

xsuzzi
autor
31. kvě 2008

a pak si vyberte,že jo 😀 😀 😀 😀
tak já nevíííím 😅 😨 😵
moc děkuju holky 😵

aponchie
31. kvě 2008

a kdy chcete jit tedkom?a kam presne?

liviky
31. kvě 2008

no,holky já se teď s holkama vrátila domů,byly jsme venku od 9 rána až do teď,Viki ta starší byla před barákem v bazénku a Lili to naše čerstvoučké mimi byla ve stínu v kočárku a spinkala,jen jsem častěji kojila a střídala s čajíčkem 😀

kutululu
31. kvě 2008

liviki-a malá lili se měla určo dobře vid?! 😵
chceto častěji kojit přesně,aby nebyli mimi dehytratovaný jinak v tom problém nevidím...
holky nesmíte být takový cimprdliny 😵

aponchie
31. kvě 2008

ja cimprdlina nejsem ,ale mala kdyz mela 2mesice trpela venku jak pes bylo vedro jak cyp a nez sem dosla do mesta a zpatky nebo k rece a zpet tak sem byla slita jak hrom,vzduch se nepohnul ,mala mokra jak mys a nechtela spat sla sem pozdeji 🙂

liviky
31. kvě 2008

no Lili byla spokojená taky,nakonec jsem jí i nachvíli nechala v kočáru bez plýnečky a ten slastný výraz jste měly vidět 😀

majina
31. kvě 2008

Tak je pravda že dneska ještě není tak extrémní vedro a už ten nejhorší čas toho pálení slunce přešel... nevím jak váš malý tohle teplo snáší? 😕 V každém případě bych vzala slunečník, nebo ten menší deštník, přes to mokrou plínu, vhlkou plínu malému na hlavu a potom bych se možná i odvážila 😀 namazat UV 40 😀

aponchie
31. kvě 2008

nj bazenek u domecku to je neco jineho ..ja silim vevedru takze ja nejdu pokud nemusim..ale vecery to jo..klidne sme chodili i po 9vecer s malou ven az do 23hod

kutululu
31. kvě 2008

jj to znám to mají nejradši jen tak bez plíny se větraj pěkně.... 😵
aponchie-a neměla jsi malou moc nabalenou??? 😨
je pravda že každé mimi to snáší jinka

majina
31. kvě 2008

A jela bych jedině autem... kdyby nááááhodou něco tak ať jsem hned doma 😀

llucinka
31. kvě 2008

rozhodně nejsem žádná cimprdlina, ale v tomhle vedru se vůbec nemá chodit ven. Matějovi je prostě vedro a doma v ložnici, kde má teplotu akorát je mu super. Nejsou jako my, co sneseme všechno. 🙂 Ale je to každého věc. Já si radši vodu odpustím, než abych pak litovala. 😉

kutululu
31. kvě 2008

jj malé miminka se neumí tak zahřívat jako mi takže jim nákejch 28 stupnů nevadí když teda nejsou nabalený jako když je mínus třícet...pak mají potníčky a vyrážky....

aponchie
31. kvě 2008

kutu nemela ja ji nikdy nesmela mit nabalenou od narozeni jeci jak ma na sobe ponozky cepice svetry proste je po me..ma radsi zimu nez vedro ,naha je od rana az ted dostala saty a aspon gatky strhava pac je silena..ona ikdyz spi pres den obcas tak je slita jak hrom

majina
31. kvě 2008

Já prostě vím že bych se bála...tak si nebudu raději hrát na hrdinku 🙂) bratránkovi je 14 měsíců a i tak bych s ním nešla.... dneska jsme nebyli ani venku, doma jsem mu udělala co nejpřijatelnější podmínky v tomto počasí a jsem ráda že už 3 hodiny spí 😀

xsuzzi
autor
31. kvě 2008

my by jsme jeli taky autem,na koupadlo 😨
ale pořád váhám,ale říkáme si,že kdyby bylo koupadlo otevřené u Nás,tak by jsme v poho šli,je tam všude stíneček,ale ono ještě není,tak by jsme jeli do sousedního města 😨

kutululu
31. kvě 2008

jj tak to jo... 😀 já teda osobně taky vedro nemusím a kord tědka...ale nechodit celí léto ven jen kvůli tomu že je teplo což tedav lété bývá,a být zavřená doma to bych nevydržela...už se těším až porodím a půjdu co nejdřív to půjde ven s kočárkem a pyšnit se svým miminkem... 😵

kutululu
31. kvě 2008

14 měsícu je dost velký mimi na to aby mohlo bejt pár hodinek venku a v teple... 😉

majina
31. kvě 2008

xsuzzi... nevím jak je u vás, tady to už třeba nepálí... jako zkusit to můžete, je to něco jako procházka ale jak už jsem psala.... hlavně ty morké plíny 😀

majina
31. kvě 2008

kutulu... jenže já vím jak on ty vedra špatně snáší... on potom pláče a mě ho je líto tak proč mu to takhle stěžovat když může spinkat tady u mě, hezky ve stínu, obklopen větráky a 12 ledomýma plínkama které má zavěšené na postýlce 😀 až se vzbudí tak šup na chvíli do bazénku, který má na balkóně-samozřejmě tam je stín a má tam i mokrá prostěradla a potom hurá ven 😀

llucinka
31. kvě 2008

kutululu: No teda nevím, co to máš za názory, nechci tě nějak kritizovat, ale ven s takhle malým miminkem je pěkný hazard. To, že se neumějí zahřívat, jsi proboha četla kde??? Nemají vyvinutou termoregulaci, ale to neznamená, že jim nemůže být horko, even. se stát ještě něco horšího.

A teplo a vedro je sakra rozdíl. 😠

majina
31. kvě 2008

a u nás dneska bylo přímo vedro... než se dostanu někam do stínu tak budu zmordovaná i já 😀

llucinka
31. kvě 2008

maji: 😉

dvojka
31. kvě 2008

no hlavně by takhle malé děti neměly chodit ven mezi 11 až 15 hodinou,ale je asi někdy těžký vydržet doma s malým křiklounem 🙂

llucinka
31. kvě 2008

dvojka: Těžké to je, ale je i spousta jiných možností 🙂

aponchie
31. kvě 2008

a nejhorsi sou ty prechody jdes z bytu sedas do auta kde je zar jako prase nez nekam dojedes nema cenu zapinat klimu a pokud ji zapnes je to jeste horsi pak zase ven..hruza..malicka jeci jen jdeme k autu pac vi,ze to pali vsecko ,na zem nemuze pac ta taky pali ☹

alterna
31. kvě 2008

kutululu, prave ze vedro jim je take, snadno se bud prohrejou, spise tedy prehrejou a nebo nachladnou v zime
souhlas llucinka