Šampon a mýdlo pro miminka. Kdy jste začaly mýt vlasy?

simlenka
2. kvě 2008

chci se zeptat, kdy jste začaly s mytím vlásků šamponem?
Já zatím naši kočku myju jen vodou s oilatem a tím samým i vlásky, ale nejsem si jistá, jestli bych jí radši už neměla mýt nějakým mýdlem a vlásky šamponem... vlásků sice nemá moc, ale málo taky zrovna ne 😅

a jakou značku kosmetiky používáte?

gilotek
2. kvě 2008

ahoj simlenko, my použváme Niveu. Pěnu do koupele a niveu šamponek. A vlastně i olejíček na tělo a krém na obličej 😉

nensy
2. kvě 2008

ahoj já malou meju šamponem od malička ale jen jednou za týden.já používám niveu a jsem sní spokojená neměnila bych 😅

vendy01
2. kvě 2008

AHOJ,my používáme Sebamed sprchový šampón mýsto mýdla a jednou týdně s ním myjeme i vlásky. 🙂

johanda
2. kvě 2008

simlenka - pokud není moc vlasatá, stačí jen ta voda.

vendy01
2. kvě 2008

Ježiš, to je hrubka! Jsem si toho všimla až teď!!! MÝsto!!! 😀 Sorry, to byl překlep!! 😀 😀

simlenka
autor
2. kvě 2008

no - je tak jako středně vlasatá, tak nevím no...

hlavně mě zajímalo odkdy jste začali ten šampon používat a taky mýdlo na tělíčko nebo pěnu...

vendy01
2. kvě 2008

My ho používáme od narození, ale jen na zadeček a nožičky, protože nám pěkně smďoškujou 😀

ina.b
2. kvě 2008

Naše malá byla od narození vlasatá. Od malinka koupeme obden. A šampón používáme asi 2x týdně. Mýdlo nepoužívám, jen dětský sprchový gel (emulzi). Někdy nepoužiju ani gel ani šampon a dám do vaničky do vody pěnu a tím ji meju pak opláchnu. Někdy dám zase olejíček do vody a pak už ji nemusím mazat. Vše od zn. Sebamed.

tlapicka
3. kvě 2008

simlenko, zadne mydlo nepouzivam, eli je atopik a mydlo vysusuje... no a sampon buebchen a umyvam od te doby, co je vlasata jak blazen a proste to haro potrebuje poradne vysmycit 🙂 jinak ji mazu kdyz je v pohode buebchenem, ale je dost navoneny... tady v nemecku nivea na deti paradoxne neni 😅

marcim
3. kvě 2008

Já používám tzv.šmírové mýdlo (spir.saponis kalini).Je to vlastně jenom ten tekutý mýdlový základ bez ničeho dalšího,jen trochu ovoněný.Kupuju ho v lékárně,na váhu.Používám ho spíše na zadeček,ale tělo se s tím dá umýt taky,včetně hlavičky.Zdá se mi,že tolik nevysušuje jako norm.mýdla.A dá se použít i do vody jako pěna.Nám vyhovuje. 🙂