Solná jeskyně. Je dobrá i pro 6ti měsíční děti?

makkyy
24. lis 2008

Chtěla jsem se zeptat,zda nevíte jestli je dobrá solná jeskyně i pro 6 měsíční dětičky.

martule20
5. bře 2009

To je zlatíčko 🙂 Už jste to prubli, Leni?

krista
26. lis 2009

klematis • 1d • Dnes v 09:30
Omlouvám se jestli tady toto téma už je, ale nemohla jsem nic najít, chtěla bych si občas zajít do solé jeskyně a mimísa vzít sebou. Myslíte, že sedmiměsíčního prcka můžu vzít sebou?

pikusa • 1d • Dnes v 11:16
Klematis....zrovna minule jsem na jeskyni myslela....
malej asi bude průduškář...ted už 3.týden kašle a docela to v něm chrčí....tak by mu to možná pomohlo.....
ale jestli tam mimi může nevím....
zkusím pohledat

sayast • 1d • Dnes v 11:19
ahojky holky 🙂
taky bych chtela s malou chodit a kdyz jsem se tam ptala,tak muze i tak maly mimco jako ty nase jsou 🙂. kdyz pry nesedi sami, tak se tam muze vzit lehatko, autosedacka... ale to se chce zeptat asi v konkretni jeskyni kam pujdete.
my jeste nebyli 🙂

klematis • 1d • Dnes v 11:35
náš malý taky pokašlává už asi měsíc, třeba by mu to pomohlo, no, uškodit by mu to snad nemělo..určitě se zajdu některý den zeptat přímo do jeskyně

pikusa • 1d • Dnes v 11:40
No já u jedné na stránkách našla,že půjčí podložky na děti...tak asi prckové můžou
my u nás nemáme,musela bych do liberce

ronie • 2d • Dnes v 11:54
my chodíme, Julča tam normálka leze, sice jí to tlačí,ale nedá si říct a je stranšě spokojená pač jí ta sůl moc chutná 😀 Je to moc fajn, maj tam matrace, lehátka, pískoviště-solniště a moc hraček🙂)

shaula • 2d • Dnes ve 12:39
Do solné jeskyně určitě můžete, já byla zatím jednou, to jsme se domluvili několik maminek a měli jsme celou jeskyni pro sebe 🙂 Takže jsme mohly být bez obav, že tam bude někdo, od koho něco chytneme. V té, co jsem byla, se dovnitř nic brát nesmí (bohužel ani mlíko pro děti 😖 ), ale mají tam takové malé karimatky, na které můžete dítě položit. Ovšem bacha - naši se mi málem tou solí nakrmili 😀 Doma jsem ji pak našla i v plínce 😀 Celkově vzato jsem v tom ale neviděla žádný velký přínos, byla jsem akorát uštvaná z hlídání dětí, aby nejedli sůl, navíc je to sakra drahé, takže mi to projednou stačilo 😎
Nicméně v současné době chřipek bych asi raději s malým miminkem nechodila do jeskyně, kde budou i jiní lidé (myslím neznámí). Je to přece jenom malý uzavřený prostor... Ale když si zamluvíte jeskyni pro sebe, tak v pohodě

womenne
26. lis 2009

Ahojte možte mi doporučit nejaku solnu jaskynu v okoli Ostravy?