Používáme cookies. Více informací zde. OK

Spaní miminka na peřince. Je to zdravé pro páteř?

nency
1. bře 2009

Slyšela jsem, že doporučují dávát miminko spát na peřinku. Zkusila jsem to a myslím, že miminko
je pak klidnější a víc v pohodě. Ale mám obavy jestli to je zdravé pro páteř. Máte s tím zkušenost?

smardik
1. bře 2009

nency to jsem nezkoušela, mi malý spí ve spacím pytli a je tam spokojený 🙂, dávat ho na peřinku mě nenapadlo a asi bych to ani neudělal, peřinka je na přikrývání

dnada
1. bře 2009

já malého nechávala přes den spinkat na mém polštáři(mám slabý z ovčí vlny)...spal naněm klidněji,po narození,cca do dvou měsíců to zabíralo,pak už v pohodě spinkal sám v kolébce a od 3 měsíců spinká v postýlce ve svém pokojíčku a bez mého polštáře😉

pazhitka
1. bře 2009

myslim, ze se polstar nedoporucuje- kvuli pateri a u malych mimi taky nebezpeci uduseni- dava se az od roka...

dnada
1. bře 2009

pazhitko . ne polštář pod hlavu ,ale spal na něm celý 😀 měla sem ho položený na tvrdé přebalovací desce a to jen přes den a na bříšku abych ho mohla ohlídat 😎 měl ho,aby mě z něj cítil a tím klidněji spinkal...A můj prcek dokázal na bříšku zvednout hlavu a otočit od narození😉

pazhitka
1. bře 2009

dnada- aha, spatne jsem to pochopila, promin🙂

dnada
1. bře 2009

pazhitka - 😉 😉 😉 ;

pismenka
2. bře 2009

my na její peřince - která je tenká a je daná na zdravotní matraci spíme už od narození až do teď. Hodně mi i v postýlce cestuje a nejraději spí hlavou k těm tyčkám tak že peřina je na okrajích i trochu zvednutá,že se do té hlavy nebouchá, ale má jí zareženou v peřince. Myslím že páteř si nezničí.

schwarzovka
2. bře 2009

náš malej normálně spinkal jen na matraci a peřinkou jsem ho přikrývala, ale jak začal kolem 7.měsíce lézt, tak si vždycky vylezl na tu peřinku a spal na ní...zkoušeli jsme jí dát pryč úplně, ale nešlo to...tak jí má pod sebou stále...jen jsme jí zarovnali, aby jí neměl pod sebou zmuchlanou a spí jak miminko... 😀

barushka
2. bře 2009

Do nedávna spal malý na peřové zavinovačce, bylo to pěkně měkkounké a jak píše pismenka, na okrajích byla zvednutá, takže nesjížděla peřinka na přikrytí. Až asi před týdnem jsme začali spinkat v pytli, protože zavinovačku už máme malou.

martinka79
2. bře 2009

schwarzovka tak to máme stejné jen se nám stále otáčí obráceně tam kde mám mít nohy. 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli