Syn se napil z bublifuku. Může mu to ublížit?

m.s.
18. srp 2010

Dnes se můj 1,5 letý syn asi napil bublifuku. Možná ne, ale nejsem si jistá. Může mu to nějakým způsobem ublížit? Děkuji za odpovědi.

dvojka
18. srp 2010

bublifuk zrovna né,ale dcera(tehdy 4 roky)vypila půl lahvičky vigantolu a as1/3 očních kapek.Volali jsme na pohotovost a tam v klidu řekli že má vypít hodně mlíka a všechno bude v pořádku...
Ale jestli to tak je i u jaru???Z čehož vyplývá,že jsem neporadila,možná by bylo dobrý zavolat doktorce-jen pro jistotu,ale myslim, 😉 že by mu to nemělo nijak zvlášť uškodit

kadlecova.misa
21. srp 2010

Malá si lízla jaru...v nestřežené chvíli vnikla do koupelny,mřška jedna... 😀 a v pohodě.ani se nepoblinkala,ani nepotentovala.naštěstí.

crca
22. srp 2010

Tak mě těší,že nejsem jediná matka co se jí stalo něco podobného 😀 Není to tak dlouho co mě holka ukousla kus mýdla,byla to ta jejich dětská Nivea,no co následovalo ani nechci vzpomínat 🙄 ,pořád jí to natahovalo,bylo to ve vaně tak tam se vyzvracela a naštěstí i ten kus mýdla,pak ještě tak hrozně natahovala když jsem jí sušila a jak si pořád škrábala ten jazyk,tak najednou i se slinama krev!No,já začala hysterčit,ale po dalších asi třech plivnutí už to bylo dobré,takže se rejpla někde do jazyka,ale ta noc hrůzy....,pořád jsem se bála 😒 ,naštěstí i po tom koupání vypila mlíčko bez problémů 😅 No a včera se opět koupali a pro změnu kluk si stříkl do pusy ten Johnsonsprcháč co je v té butely s tou pumpičkou 😅 no,taky se začal chvíli dávit a opět se vyzvracel a dobrý 😅 .Já si myslím,že pokud to není nějká fakt žíravina nebo nějaké vyloženě čističe tak se snad nemůže nic stát 😅 Když jim umýváme hlavy,nebo ruce tak si to taky polknou a nic se neděje 😉 Ale samozřejmě,že pro klid duše kdyžtak radši zavolat nebo zajet,ale bublifuku bych se taky moc nebála,je to zředěný a nevypil všechno 😉

power700
24. zář 2010

Ahoj holky, trošku budu teď mimo, ale bublifuku se to týká..
Dá se někde koupit náhradní náplň do bublifuku? Dcera to má hned vyfoukaný a jar s vodou moc bubliny nedělá..
Máte někdo nějaký tip? Díky. 😉

jenovefa
24. zář 2010

Ahoj, já jsem se kdysi napila (fakt omylem) bublifuku ráno, než jsem měla jít do školky. Hned jsem se docela fest poblinkala a do školky jsem nešla 😀 😀 😀 . Nic mi za 5 minut nebylo a užila jsem si fajn den...
Tip na náhradu nemám... ☹

jajina.c
25. zář 2010

Ahoj holky, náš malý si kolem roka hrál s bublifukem - zavřeným. Nechápu jak, ale během chvilky ho nějak otevřel a zřejmě cca 1/4 vypil a soudě podle mokré mikinky si myslím, že to vyplivnul, protože mu to nechutnalo. Já začala šílet a chtěla jsem jet k doktorovi, ale malý se na mě cucil a koukal nechápavě proč jsem mu hračku vzala, tatínek mě uklidnil a řekl, abych mu dala napít víc čaje a bylo to o.k. Žádné příznaky nebyly a byl v pohodě. Je to ale hrozný pocit a myslela jsem si jak jsem to nemohla uhlídat, ale byla to chvilička. Mějte se hezky 🙂 .

niki2
25. zář 2010

Myslim, ze si jen loknul a maximalne se po*ere 😎
Nahradni napln vetsinou prodavaji tam co bublifuky.