Tvrdá boule na dásni, co by to mohlo být?

ajaajinka
17. čer 2014

Zdravim všechny maminky,

vím, že tento dotaz sem nepatří. Ale chtěla jsem se zeptat, zda nemá někdo zkušenost co by to mohlo být? Manželovi se udělala tvrdá boulička na dásni. Nebolí to, ale je docela vyděšenej, co by to mohlo být? Nemáte někdo zkušenost? Zkoušela jsem hledat na netu, a našla jsem, že by to mohla být cysta? Poradí někdo? děkuji ☹

jaydeep
17. čer 2014

to má dcerka... a nám dr řekla, že je to váček.. měla na tou zoubku kaz, tak ji to vyvrtala, a zavřela... pak se jí to udělalo, když jí to otevřela, tak se to zmenšuje, a zvětšuje dle nálady, ale řekla, mi že ten zoubek bude muset ven...raději k zubařce, ale ať zajde 😉

sarriku
17. čer 2014

mě se tohle dělalo, když jsem byla malá, vždycky jsem nažhavila jehlu a propíchla😀 vytekla z toho zakalená žlutá tekutina, ale pak byl klid.
Onehdá jsem to říkala manželovi, co studuje na zubaře a byl z mého neprofi postupu vyděšenej😀

veryk
17. čer 2014

manzel mel nedavno take bouli na dasni za dolnima jednickama, muze to byt kostni vyrustek, ale i cokoli jineho. nebolelo ho to a ani mu to nijak nevadilo, propichnout, jak nekdo pise, by mu to neslo (nehlede nato, ze by se nikdy nepichl 🙂 . zubarka ho poslala na chirurgii, kde ho objednali na seskrabnuti te boule a posilali to pak i na testy/histologii, zda to neni neco vaznejsiho. takze rada zni, zajit k zubari.

ajaajinka
autor
17. čer 2014

tak se manžel odhodlal jet na pohotovost, už je z toho s nervama v k..... tak jsem zvědavá s čím se vrátí 😒

pham
11. bře 2015

dobryden.chtela bych se zeptat moje dcera ma malou boulicku na dasni v prednich zubach nahore.neboli ji to a uz to ma rok ta boule se ji zvetsuje a pak zas zmensuje atd. a kdyz zmackne do nosu tak to citi i v dasni. stalo se ji to hned jak byla pred rokem u zubare a delali ji plombu tak hned potom.prosim poradte co by to mohlo byt dekuji 🙂