V kolika měsících jste daly dětem polštář do postýlky?

nerreidda
5. kvě 2011

Ahoj mamčulky, chtěla bych se vás zeptat, v kolika měsících jste vašim ratolestem daly do postýlky polštářek pod hlavu ? 🙂
Díky, Markéta 😉

lena27
5. kvě 2011

polštářek by neměl být do 2 let kvůli páteři.

pablinka
5. kvě 2011

@nerreidda polštářek jsem dala prvně před ukončeným 18. měsícem, a to takový ten úplně tenký, dětský, skoro plochý... Přístupy k tomuhle se různí, někdo říká od 1 roku, někdo od 2 let, někdo klidně hned... Já se řídila citem... Když se začal syn rád rochnit v peřinách a rád se bořil do mého polštáře, tak jsem ten polštářek vytáhla.

andyalukasek2008
5. kvě 2011

Až po druhém roce jsme dali ten malý a placatý.

miska73
5. kvě 2011

a já slyšela, že nízký polštářek může mít dítě klidně od půl roku... Já ho dala na roce, ale ten opravdu nízký 😉

simka01
5. kvě 2011

Ahojky...... tak my museli dát cca od 4.měsíce,kdy malej trpěl na ošklivé rýmy z očkování ... já se bála kvůli páteři,ale doktor nám to dokonce doporučil..... koupili jsme kvalitní polštářek,aby měl malej o trošilinku výš hlavičku a zvykl si na to..... teď malému bylo 8.měsíců a máme polštářek stále.... asi se to některým maminkám nebude líbit,ale je to věc názoru a navíc i doktora...

lucajdak
5. kvě 2011

Já ho dávala jen při rýmě asi od půl roku, po rýmě jsem ho zase schovala a vytáhla jsem ho po roce.Taky má jen tenký.

renny7
5. kvě 2011

já jsem taky slyšela, že do dvou let neeee, ale pak dr v televizi říkal, že se může dát...tak nevím... Já mu tam dala jen takový slabý a musím říct, že spinká teď moc hezky 🙂 a chodili jsme na rehabilitace a páteř má rovnou 🙂

hojda
5. kvě 2011

Malý si o něj řekl sám, tím že si začel lehat na peřinu, tak dostal ten placatý a od doby byl klid.

weri1
5. kvě 2011

polštářek nedávám přijde mi to zbytečný, já taky spím bez polštáře

coxa
5. kvě 2011

My jsme dávali při rýmách polštářek asi od půl roku, malý si na něj ale tak zvykl, že má ten nízký od 9.ti měsíců na stálo. Taky jsem četla, že polštářek může být od půl roku, že to snad i ty prcky uklidňuje, že se do něj můžou zavrtat.

pajafra
5. kvě 2011

My dávali polštářek až skoro ve 2 letech, ale ten teňounký. Nedávno jsem v televizi slyšela (mám pocit, že v Sama doma), že se může dávat už od 5 měsíců, ale tak brzy bych ho určitě nedávala.

lucie777
5. kvě 2011

Polštářek Kája dostala v roce, takový hodně placatý, většinou ale stejně spí zkroucená na peřině.. 😀

luciebx
5. kvě 2011

my koupili sadu do postylky zhruba okolo toho 4 mesice.. ten uplne placaty posltarek.. stejne jak sebou malej mele. .tak ho pak ma zmuchlanej nekde v rohu nebo srolovanej pod rucickou nebo tak.. takze i kdyby polstarek nebyl.. bylo by to jedno..

petasa
5. kvě 2011

DALA JSEM PRVNE POLSTAREK TEN PLACATY SLABOUNKY ASI VE TRETIM MESICI A TO PRI VELKY RYME ABY NESTEKALY TOLIK HLENY A OD TE DOBY UZ HO MAME STALE,AKORAT TED NAM JE SEDM MESICU A DELAME S POLSTAREM V POSTYLCE PSI KUSY TAK SI HO I OBTACI KOLEM HLAVY TAK JI HO VYNDAM OBCAS

brusinka.pusinka
6. kvě 2011

normální polštářek nemáme , ale pod madrací má malá klínový polštář, ona leží na rovném a přitom je vyvýšená, měla to tak už od mala trpěla refluxem 😉 , jinak my polštáře nepoužíváme 😉

ferinka
6. kvě 2011

Velký potštář dostal Matěj teď v cca 2 letech spolu s velkou postelí,stejně spí většinou stočený na něm celý 😀
Od té doby se nám v noci ani tolik nebudí.
Do té doby měl takovou jen tu placičku - skoro jako nic a různě ze spaní si pod sebe něco žužlal 😉