Vadí mimi blesk od foťáku?

bramburka
20. led 2008

Holky právě nás fotografoval fotograf a používal docela silnej blesk, fakt je, že se na nej primo moc nekoukala, ale nemůže jí to vadit? Třeba oslepnout?

niki285
24. zář 2008

takze je to bezpecne? ale z akej vzdialenosti? pretoze ja fotim malu aj zblizka. a co pozeram fotoalbumy nie som jedina. 🙂 🙂 😒

kacka.va
24. zář 2008

já se snažím blesk používat minimálně, samo, že někdy to prostě bez blesku nejde. Ale mně samotné není příjemné, když někdo fotí zblízka a já zrovna kouknu do blesku.

jabber
24. zář 2008

niki - příjemné to není, ale bezpečné jo 😉

frog
24. zář 2008

Já zas vím,že jakmile se na fotce objeví jen jedno červené oko a druhé normální,tak by se mohlo jednat o oční vadu.Ale focení prý nevadí.

lalupa
24. zář 2008

predstavte si,ako vam vadi blesk, chudak deti 😠
moje neblyskam, dari sa mi robit krasne fotecky ostre aj bez neho (uz 3. CD bezchybnych cistych fotiek)
kolko ludi, tolko nazorov
nesuhlasim s tym,ze je to bezpecne, ani pohlad do slnka nie je bezpecny, ani na stotinu sekundy
nepytajte sa na nazor pediatra , ale ocneho
babatka by sa nemali dokonca ani so zatvorenymi ocami fotit, lebo maju viecka este tenucke nechraniace
je tu este jedna moznost, fotit z dialky a priblizit si zoomom a tak flashnut
kazdy nech sa rozhodne podla svojho svedomia, nie kazda fotka vyjde... a ci to stoji za to oblbnut bleskom svoje babo 😅

markiza
24. zář 2008

nevadi 😉

babulik22
24. zář 2008

ja mam,tak nadstaveny fotak,ze ked je malo osvetlenia automaticky sa blesk zapne.ked som to mala nadstavene bez,tak fotky neboli pekne.ale tiez si myslim,ze by to nemalo skodit.kolkych co poznam deticky fotili s bleskom a s ocami nemaju problem a uz su väcsie.

jabber
24. zář 2008

frog - přesně, to ten očař říkal taky... 🙂

lalupa - to říkal oční 😉

muminek
24. zář 2008

Ahoj našemu málýmu taky vadí blesk tak se ho snažím používat co nejmíň ale moc to nejde. Snad si časem zvýkne prohlížení fotek je super

krista
15. led 2009

pammy • 1d • Dnes ve 14:49
Ahojte mamicky,
chcela by som sa opytat na Vas nazor ohladom fotenia babatiek s bleskom. Je to pre nich nebezpecne? Moze to poskodit zrak?

gedgitka.a
15. led 2009

tak můj kamarád profi fotograf říkal nefotit z bleskem první 3-4 měsíce mrňousky, pak by to mělo být ok, když neblejskáte 100x za sebou, ale jen občas nějakou fotečku 😉

rainee
29. lis 2010

ja som sa na to pytala ocnej a jednoznacne povedala ze blesk (nielen detom) dost skodi na oci, moze dokonca poskodit zrak. 😕 takze fotit radsej bez blesku, aj ked samozrejme tie fotky potom nebudu take pekne alebo budu rozmazane... ja som si to najprv tiez velmi neuvedomovala, fotim dost casto a fotak mam nastaveny na automatiku, takze tie fotky su 50:50 s bleskom a bez, ale teraz uz davam na to lepsi pozor aby som malej neublizila, pre istotu...

pick
10. pro 2012

Dobrý den chtela sem se zeptat jestli nevadí když se fotim bleskem jednou za dva mesice nebo nevim presne ale nikdy mi to nevadi a pred tydnem jsem se fotila docela silnym bleskem asi 20 fotek a boleli me trochu oči a ted mi prijde ze vidim mene zaostrene a kdyz se podivam na vetsi svetlo nebo ven z okna ve dne tak me trochu boli nebo je to spis neprijemne a kdyz chci oci vic otevrit tak me to trochu boli na vicku i kdyz se jen tak divam tak to trosku boli na vicku myslite ze to ma s tim souvislost? nebo mam zajit k očaři a nebo to samo prejde ? 🙂