Vadí návštěvy miminku v prvních týdnech života?

katkak80
4. dub 2008

Ahoj holky.Možná budu na vás mít divný dotaz, ale mám problém co mě trápí už dlouho.Za 14 dní mám TP a bydlíme v baráku s tchýní a tchánem, kteří jsou hrozně společenští a neustále si domů vodí nějaké návštěvy a navštěvuje je plno příbuzných atd.Jenže já vím, že až přijedu z porodnice, neustále budou u nás a i se svými kamarády a příbuznými a budou se chodit dívat na miminko.jenže já z toho mám strašný depky, protože se bojím že k mimču se pak dostanou bacily a prostě nechci aby tam tolik lidí chodilo,chci být aspoň první týden sama s mimčem, ale na druhou stranu nedokážu jim nic říct, jsem puťka ☹ Máte s tímto nějaké zkušenosti?myslíte že hodně vadí návštěvy u miminka v prvních týdnech života?Jestli je můj dotaz nevhodný, chápu a budu samozřejmě respektovat každičký názor.S pozdravem a přáním hezkého dne Katka

kacka.va
24. zář 2008

no my měli návštěvu hned po příjezdu z porodnice, ale já byla tak hotová, jak jsme běhali pro propouštěcí papíry v porodnici, a pak domu. ten den toho bylo fakt dost a na návštěvu jsem teda neměla ani pomyšlení.