Vibrostation či Powerplate, jsou škodlivé?

hlavinka
17. čer 2012

Ahoj holky,

resim ted jeden problem. Chodila jsem asi 15x na vibracni plosinu a ke konci jsem si vsimla, ze vzdy po cviceni mam den dva krev v moci. Normalne cervenou moc. Vydesilo mne to a tak jsem zasla k lekari. Ten mi rekl, ze jsem v poradku, zadny zanet, zadny kaminek, ale ze organy na vibrace nejsou zvykle, ze jim spis skodi a proto mam krev v moci - asi z ledvin.
Nikde jsem zadnou studii ci vyjadreni lekaru, zda jsou pristroje skodlive nebo ne, necetla. Ale je fakt, ze takove rychle otresy nejsou asi zdrave, kdyz u mne zpusobily toto. Podotykam, ze zadnou komplikaci, ktera by znemoznovala na Power Plate chodit, nemam.

Takze si jen domyslim, jak chuderky organy v cele s mozkem trpi.

Stalo se nekomu neco podobneho?
Bohuzel zadne oficialni vyjadreni provozovatelu k dispozici nemam, nevedi o zadne studii o skodlivosti☹

Diky
H

mamkamarketa
17. čer 2012

@hlavinka Ahoj, ja na vibracni plosine byla nekolikrat. Uz to v planu nenam.
Pokazde navsteve mi bylo divne. Celkove fakt jsem se necitila dobre. Z toho klepani mi bylo zle od zaludku, desne me bolely krecove zily.... Pani co to provozuje mi absolutne nedokazala nic k tomu rict. Coz mi totalne odradilo. Taky jsem hledala vyjadreni lekaru, ale nikde jsem nic nenasla, coz me ujistilo v tom, ze to asi v poradku nebude..

hlavinka
autor
18. čer 2012

@mamkamarketa Ahoj!

Ja jsem teda psala primo na zastoupeni Power Plate a pani mi volala dokonce zpet.
Rikala, ze maji plosiny i u lekaru v Motole a podobne, jako rehabilitacni stroj 2. kategorie, cili ma zdravotnicky atest.
Rikala, ze se s tim jeste nesetkala, ale ze co se bavila s urologem, u nehoz pry taky plosinu maji, tak ze rikal, ze je mozne, ze mam nejaky kaminek, ktery se tim vzdy posune a pak mam krev v moci. Na urologii jsem objednana, jenze to trva, takze zatim nemam zadne vyjadreni od meho urologa. Ale nic mne neboli, teploty nemam. Tak tezko rict.
Kazdopadne mne potesilo, ze mi volala a mile se mnou mluvila a rekla mi, co jsem chtela slyset. Ze je to proste atestovane a schvalene.

Je fatk, ze mne teda to delalo spatne na krcni pater a na hlavu, kdyz se mi klepal obraz. proto jsem na Power plate prestala chodit a nasla Vibrostation. Tam ty vibrace nemusi byt tak silne a obraz se mi neklepe.
Ale s tou krvi mam problem na obou....