Vůně do zásuvky. Můžou se používat nebo ne?

lordicka
9. lis 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, slyšela jsem, že když máte doma miminko nesmí se používat vůně do zásuvky. Chci se zeptat jestli mátě nějákou zkušenost, jestli se můžou aspoň aromatické svíčky, nebo olejíčky nebo zda může být aspoň vůně třeba v obýváku a mimčo spinká v ložnici, máme totiž pejska a já větrám ale přesto jsem víc v pohodě když si zapálím svíčku nebo dám vůni do zásuvky. děkuji moc za každou radu

bekulkamama
9. lis 2010

určitě ano, mám dr. homeopatku a říkala, že se svíčky tyčinky aromalampy a vůně do zásuvek nesmí používat jen do 3 m. poté do 6 m. omezeně a jen něco a jinak pak už cokoli ale větrat!!! když doma viděla mou zásobu tak mě musela varovat 😀 jsem maniak orientu a mám toho doma kvanta 🙂

kristi
9. lis 2010

myslim,ze kdyz to neprehanis a ty vune nejsou moc tezke, tak muzes....jsou i spesl detske olejicky do aromalamp, ja bych se toho az tak nebala

jijitka
9. lis 2010

Olejíček do aromalampy používám. Hodně zředěný a kdybych chtěla být ještě opatrnější, tak vyberu nějaký, který je určený i k masáži nebo do koupele. Tam není žádná chemie (tedy aspoň myslím 😉 ). A třeba takový lehký eukalyptus při nachlazení není určitě na škodu.