Vysoušečka vzduchu - máte zkušenost? Doporučte 🙂

levata
17. bře 2015

Ahojky, vzhledem k tomu, že nás stále zužují plísně, chtěla bych pořídit vysoušečku vzduchu, máte někdo nějakou? můžete doporučit? sušičku prádla už máme, ale stejně je stále příliš vlhko ☹ Děkuji

zaneta238
17. bře 2015

Ahoj,máme Sinclair,stála něco kolem 5 tisíc,ale jsme s ní spokojení.Ukazuje i vlhkost vzduchu,netušila jsem,že máme doma tak vlhko,než jsme ji pořídili.Od té doby máme klid,občas se někde pidi flíček ukáže ,ale je to minimum.

naomi6
17. bře 2015

@levata Ahoj, máme DeLonghi asi kolem 3.000 a super. Dělala se nám stále plíseň, takže to bylo nutné. Od té doby je klid, také jsme si pořídili sušičku a to je o dost lepší, ještě doporučuji pravidelně větrat, to také hodně pomáhá. Jak jsou plastová okna, tak je to s tou vlhkostí horší.

levata
autor
17. bře 2015

@naomi6 a můžu poprosit o odkaz na tip? my máme okna dřevěná, větrám, 7 let stará novostavba, ale pořád něco☹ nad náma je terasa, a jsme krajový byt, takže smůla, u 80% zdí nemůžu nic mít, protože jinak mi to kvete ☹ grrrr

naomi6
17. bře 2015

To znám, také máme rohový byt a je to znát. Něco jsem našla:
http://odvlhcovace-vzduchu.heureka.cz/delonghi-...
@levata

mina_
17. bře 2015

My jsme taky řešili problém s vlhkostí a plísní a nakonec jsem koupili De'Longhi DNC 65 a musím říct, že nelituju jediné koruny! Je to super pomocník i když jsme malovali, zdi byly rychleji suché. Má i tu vlastnost, že když odvlhčuješ stále a nejsi u přistroje, tak lze kondenzovanou vodu "vyvést" ven do velkého kyblíku a nejsi omezená jen nádobkou v přístroji. Má automatiku, ruzné režimy a i funkci sušení prádla, kterou mám taky moc oblíbenou.

sambra
17. bře 2015

Ano i my máme SINCLAIRA a jenom chvála. Měli jsme strach z plísně. Dělali jsme nové podlahy i omítky (komplet) a nebylo moc teplo. Je to už 1/2 roku a nechápeme, kde se ta voda pořád bere. Celkově ten vzduch je sušší a příjemnější než v minulosti. Za mě určitě dobrá investice, ale mělo by se u toho topit, ať je to efektivní ...

mysonek
17. bře 2015

Máme vysoušeč Master, máme ho v koupelně a je dobrý. A když večer pověsím prádlo, tak mi vysuší do rána i to prádlo. Hlavně až to budeš kupovat, tak koukni na to jak velkou místnost zvládne vysušit. Jinak v ložnici to řeším tak, že pokud pověsím prádlo, tak topím a mám okno na mikroventilaci. V ložnici máme pohlcovač na tablety, od té doby jsme plíseň neměli, ale asi to bude hlavně tím větráním a topením. Předtím jsme v ložnici topili minimálně. No a také uvažuji o sušičce na prádlo.

marketkab
17. bře 2015

Mame Sinclair a spokojenost.