Zvedlá matrace v postýlce, kdy se to má oddělat?

hanivasi
23. zář 2014
Od porodnice máme v postýlce zvedlou matraci - mírně do kopečka. Vůbec ale nevím, kdy se to má oddělat. Kdy?
gosa22
23. zář 2014
a proč to tak doma máte? v porodnici to sice je, ale doma stačí normální poloha - rovno - pokud to teda "nenařídili" v nemocnici...
madulinka
23. zář 2014
tak já jsem extrém, malá to měla snad do roka, pak jsem si uvědomila, že bych to mohla dát do normální polohy, ale pak mi v noci nespala tak dobře jako s přizvednutou postýlkou, takže to vlastně měla do té doby, než přešla do větší - ca před 2 měsíci 😃
hanivasi
autor
23. zář 2014
@gosa22 jojo, to říkali už v porodnici, že to máme doma taky tak zvednout - jednak kvůli blinkání, a jednak kvůli "držení těla".
luciebx
23. zář 2014
na drzeni tela ne snad lepsi spat na rovnym ne =-)
alcar
23. zář 2014
@hanivasi ja taky mela v postylce klin docela dlouho. Mala hodne ublinkavala. Davala jsem ho pryc, kdyz se zacala v noci vic hybat a pretacet. Cca ve 3 mesicich.
ivular
23. zář 2014
@hanivasi V porodnici jsme měli matraci rovně, ale ze syna se po pár týdnech vyklubal silně blinkací typ, takže jsme taky dali matraci šikmo. Sklon jsme upravovali dle intenzity blinkání v daném období - tzn. narovnali jsme ji, až když blinkal minimálně.
Na držení těla to má vliv jednoznačně negativní - bohužel.
rhutenia
23. zář 2014
já jsem jí dala rovně asi tak ve 3 měs. protože se v noci moc mlel, a pořád se sešupnul dolů. Kdyby se nemlel tak ji mám asi doteď, ublinkává pořád...... :-S
abalajda
23. zář 2014
Taky jsem měla u malé docela dlouho vyvysenou matraci,jednak kvůli blinkani na které naštěstí netrpela,ale taky proto,že čerstvá miminka maji občas docela plný nos,tak aby lépe dychala... Do rovne polohy jsem to dávala v cca třech měsících,když se začala ve spaní hýbat...
frantiska85
24. zář 2014
Jestli dítě neblinká a nemá rýmu, není důvod spát jinak než na rovině.
mafeska
26. zář 2014
já jsem podložila postýlku knížkama páč dcerka byla hodně blinkací. jak dlouho to tak měla už netušim ale asi tak do půlroku max.🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli