Budou mi vracet daně? 1.1.-2.10. zaměstnaná, od 3.10. MD

petcep
1. únor 2014

Loni jsem od 1.1. do 2.10. pracovala na plný úvazek a od 3.10. jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. Při ročním zúčtování mi budou vracet nějaké daně???

boban
3. pro 2014

Holky prosím poradíte mi?? jsem na RD, nemám zaměstnavatele, ale pracuji na DPČ (né celý rok)..daň se platí nad výdělek 2500kč..budou mi pak něco vracet nebo ne?? díky

paluska82
28. pro 2015

Ahoj, oprašuji starou diskuzi. Chtěla bych si spočítat sama daně, které mi bude dělat zaměstnavatel. Ale ráda bych si to překontrolovala. Pracovala jsem celý leden a únor. Z března jen pár dní. Propláceli mi 25dní dovči, takže mám výplatnice, ale když jsem si zkoušela udělat daňové přiznání, zasekla jsem se v kolonce měsíčního daňového bonusu podle & 35d. Můžu se prosím zeptat, kde to najdu na výplatnici? Moc děkuji.

evik022
18. únor 2017

Dobrý den prosim vás mám dotaz. Celý rok 2016 jsem byla zaměstnaná, ale od 14.5 do 30.9 jsem byla na PN. Daňový bonus uplatňují měsíčně do března na tři děti pak už jen na dva. Při On na daňový bonus nemám nárok, bude mi teda vrácen při ročním vyúčtování? A taky jsem z vyplatnich lístků vyčetla že jsem nedostávala celý daňový bonus ten rozdíl mi bude taky vrácen.

lenka27
18. únor 2017

@paluska82 to vypisujes jen v pripade pokud ti jsou vyplaceny mesicni danove bonusy. Tenhle udaj byva i na potvrzeni.o zdanitelnych.prijmech

lenka27
18. únor 2017

@paluska82 kazda paska vypada jinak, ale manzel tam ma vylozene napsano.Danovy bonus a u toho castku

skripmart
30. pro 2017

Holky 12.6 nastoupim na mateřskou kterou budu čerpat do 25.12 pak budu vybírat cca 20 dnů dovolené .... budou mi v následujícím roce vracet něco na daních?? Pracovní poměr bude trvat a ruzovej papír budu podepisovat v práci ... jak se to počítá???