Manžel uplatňuje daňe, co potřebuje ode mě?

petulka25
27. bře 2013

Ahojky manžel šel vyřizovat daňe, ale vrátil se že mu chybí papír ode mě!! Jsem rok a půl RD před tím na pracáku a žeprý chtěějí papír z pracáku,ale já ujž jsem z něho vypsaná.......nevíte co to může být?

editah222
27. bře 2013

@petulka25 předpokládám, že si tebe uplatnujě z daní, takže potřebuje prohlášení o tom, že jsi za lonský rok nevydělala víc jak 68tis. Stačí čestné prohlášení od tebe, myslím si, že není potřeba chodit kvůli tomu na pracák.

petulka25
autor
27. bře 2013

@editah222 děkuji děkuji🙂 no právě to prohlášení měl,ale paní ještě chce nějaké to potvrzení-spíš bych asi řekla ze sociálky !!!!!

anina32
27. bře 2013

Úřad práce vyplácí i různé dávky, dětské přídavky, rodičák, ale ten by se do toho stahovat neměl, příspěvek na bydlení atd. Tak jestli proto nechtějí potvrzení že jsi nepřesáhla příjem? Jinak nevím, nás to bude čekat až příští rok.

j.a.n.i
28. bře 2013

@petulka25 Nějak nechápu jaký papír z pracáku, podmínkou je, že nesmíš mít příjem nad 68 tis. nic víc, nic míň, nemusíš být registrovaná na UP, ani pobírat rodičák. Bych se na to vybodla, ať si paní požádá oficiálně a jasně specifikuje podle jakého paragrafu to chce,