• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrácení daně. Mám o něj žádat?

29. ledna 2013 
Ahojte chcela bych se zaptať zachvíli se budou vracet dane,chtěla bych vědet jesli si mám o ne žádať nakolik jsem bila od ledna 2011na PPM a v dubnu mi vznikl nárok na materskú.Podotýkam že v dubnu mi v právi pracovní smlouvu neprodložil zamestnávatel a nevím kde by jsem si pak mala dane vyžádať kdyby jsem o ne mohla požádať.Manžel pracuje na Slovensku a firmu má vedenú na slovenskú živnosť.Vopřed dekuji :slight_smile:
19. led 2012 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,nevím,jestli tomu rozumím,ale pokud jsi celý minulý rok nepracovala,tudíž jsi neodváděla daně a pak ti nemají co vracet.Ze sociálních dávek se daně neplatí.
19. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
pocas PPM ti vznika narok na dovolenou, ktoru by Ti zamestnavatel mal vyplatit (aspon myslim). Pokial to tak bolo, tak by som si danove priznanie urcite podala, dovolena je tiez zdanena. Inak nie.
19. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat taky na vrácení daně.Manžel je Osvč a já pracuji,ale pořád si nejsem jistájak na to.Manžel má děti napsané na sebe.myslíte,že i já si mám v práci o něco zažádat.Někdo mi říkal,že mám nárok.Děkuji za odpověd. :slight_smile:
29. led 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek