2. narozeniny, co koupit za dárky?

sabinakrausova
26. dub 2013

Za necelé dva měsíce slavíme dva roky, vůbec netuším co nakoupit za dárky, dort už máme vymyšlený, + psací stoleček a židlička z ikei se sadou na kreslení . Dál mě nic nenapadá, co jste kupovaly vy 😀 🙂
Tříkolku mimochodem máme už od 1. roku a další tyhle zákl. dárky, co většina kupuje 😀 🙂

monad
26. dub 2013

a co máte kluka? holku??

ofelieee
26. dub 2013

Kuba dostal ke druhejm narozeninám tenisky na jaro, vlastní malý nůžky, ikeácký vláčky, velký nářadí na zahradu a písek, koloodrážedlo, knížky

sysysy
26. dub 2013

my kupujeme zahradni kolecka na pisek🙂

ustarana
26. dub 2013

@sabinakrausova Ahoj, u nás syn dostal kuchyňku, potraviny do kuchyňky, garáže, stol, stúpatko k umývadlu a ešte dostane od mojich rodičov požiarnické auto a povlečení do postele.

janib
26. dub 2013

Tak my máme holčičku a kupovali jsme knížky a LEGO DUPLO - to má moc ráda...🙂

berynka
27. dub 2013

Já už bych nic dalšího nekupovala 😉 . Ať se třeba realizují babičky 😝 .

sabinakrausova
autor
27. dub 2013

@monad holčičku máme 🙂

monad
27. dub 2013

tak co kuchyňku, jj knížky, sadu na písek.. 😉

sabinakrausova
autor
27. dub 2013

Kuchyňku má a to ji moc nebere :( Sadu na písek taky, a knížky určitě, sice má ale další říkanky a ty "herní" knížky neuškodí , chceme kupovat nějáký větši lego ačkoli má jen pár kostiček a to ji hodně baví ..
Ráda tancuje, tak babička koupila koberec ve tvaru piána. který hraje na pokyn pohybů .

jetynka
27. dub 2013

@sabinakrausova Má tabuli na křídy a fixy z ikea???my tohle kupovali dceři na dva roky a byla nadšená 🙂

jetynka
27. dub 2013

@sabinakrausova aha promiň to už máte v plánu, 🙂

sabinakrausova
autor
27. dub 2013

@jetynka tj supr nápad, tabule ...

jetynka
27. dub 2013

@sabinakrausova mě by to taky tenkrát nenapadlo jen s tím přišel manžel a že se mu moc líbí, dcerka se na ní naučila malovat postavičku a sluníčko 🙂, jinak pokud je malá šikovná a nedává nic už do pusy a navíc parádnice šla bych i do velkých navlékacích barevných korálků, ty zase dostala dcera od švagrové a hraje si s nimi dodnes 🙂

hhranolka
7. říj 2013

Obnovuji tema, dalsi nápady pro slecnu 2 roky?

sarunatko
21. říj 2013

S jakou dětskou kuchyňkou jste spokojené a která se vám líbí?

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz