Albi tužka, je na to 7letý syn moc velký?

verusak77
28. říj 2017

Prosim o radu, vasi zkusenost s Albi tuzkou... Vanoce se blizi.... Starsi syn mel v cervnu 7let.... Myslite, ze uz je na to moc velky? Diky, Vera

sutajla
28. říj 2017

Viděla jsem ji u kamarádky a ta je z toho nadšená. Já ji budu dcerce (2,5) kupovat k Vánocům. Ono záleží na tom, jaká je k tomu knížka. Dělají zpívánky a zvířátka pro nejmenší, stejně jako třeba ČR nebo angličtinu pro školáčky. Mně se na tom líbí právě to, že ji dítě využije delší dobu a nejen na půl roku.

renca1978
28. říj 2017

My mame...pouzivame uz rok.Dcerce budou 4 roky a nadsena.O zabavu postarano...Dokupujeme jen kniky...Albi se vysvihli ten vyber knih uz je dost veliky.Za nas teda vyborny.

mili_ilim_ilmi
28. říj 2017

Používala jsem ji s puberťáky a bavilo je to. Vlastně bavila i mne.

ditta01
28. říj 2017

@renca1978 ahoj chtěla jsem se zeptat jaké knížky máte my teď kupujeme dceři na vánoce a to bude mít 3,5 roků díky ☺

madulinka
28. říj 2017

@verusak Ahoj, naší bude v prosinci 6 let, loni dostala albi tužku, a letos jí budu na Vánoce nějaké knížky přikupovat.. Mám vybranou tu: Lidské tělo, a pak Moje první písmena/Moje první čísla, protože příští rok půjde do školy.. Ale mají i atlas světa a takový ty vzdělávací, které jsou právě pro školáky super, podle mě.. Je to takové "učení" nenásilnou formou 🙂
Mají např. i dinosaury, vesmír, angličtinu, němčinu, svět, Česká republika, staré pověsti České, atd., atd. 🙂

asineda
28. říj 2017

@ditta01 dceri jsou 4 a ma pernikovou chaloupku, zpivanky a lidske telo. Na vanoce budem dokupovat dalsi pohadky🙂

madulinka
28. říj 2017

@asineda pohádky jsou super.. pouštím jí je/si je pouštíme, když jsem třeba já nemocná a nemůžu mluvit/číst před spaním,tak obě ležíme a posloucháme 😊

vilibalda
28. říj 2017

Těžko říct. 6letá dcerka byla (a je) nadšená, 7 letou neteř tužka vůbec nezaujala. 4letý syn si s ní taky až tak moc nehraje, jen občas.

anetka1701
28. říj 2017

Holky jí mají dlouho, šestiletá teďka jede zeměpis a angličtinu 🙂 Já bych řekla že ho to bavit bude 🙂

lucyp13
28. říj 2017

u nás v rodine teda uspech na vsech frontách..dcera jí má od 1,5 a miluje jí (zpivánky, perniková chaloupka, svet zviřat), synovci už jí mají nejaký ten rok a stále je baví (7 a 9 let) mají aktuální CR, náš stát, baví je i doprava

renca1978
28. říj 2017

@ditta01 My mame Pernikovou chaloupku ,les,atlas sveta a anglictinu.Tu chaloupku bych ale uz asi v tom veku cca 3,5 let nekupovala....Je to fakt pro maly deti....My kupujeme k Vanocum Lidske Telo.Ona je takova nase mala doktorka😀 Myslim ze bude nadsena.

ditta01
28. říj 2017

@renca1978 to jsem si taky myslela s tou perníkové chaloupky máme zatím koupený svět zvířat ☺ a jestli zaujme budem dokupovat ☺

klaarusa
28. říj 2017

Ještě je moc pěkné Hrave učení. Na ten věk 3-4roky.

verusak77
autor
29. říj 2017

Vsem moc diky :o)

eliskaxox
13. lis 2017

Holky přidám pod dotaz, nemáte nějaký tip kde ji sehnat nejlevněji 🙂

klea81
14. říj 2019

Syn mám 8,5 let a pouští si na ni písničky stažené z pc.