Co 2leté holčičce a kloučkovi k narozeninám?

pumprlicek
19. črc 2011

Ahoj maminky, obracím se na vás s otázkou a sice, jaký hezký a originální dárek darovat holčičce a kloučkovi k 2hým narozeninám? Předem moc děkuji 🙂

petrusew
19. črc 2011

U kamarádky měly úspěch dřevěné kostky různých tvarů, ze kterých se dá skládat. Nebo odrážedlo, tříkolka (třeba i ta s tím držadlem) křídy třeba na chodník či tabuli...

iluss
19. črc 2011

dětská skluzavka na zahradu, odrážedlo (firts bike,......), tabule s křídami na kreslení, dětská kuchyňka, dětský ponk s nářadím,...

evulebobule
19. črc 2011

u nás měla dneska úspěch tabule na kreslení, z jedné strany na křídy, z druhé na fixy a je k tomu i role papíru,taky se na to dá malovat fixy nebo pastelkami. Prcek dneska u toho vydržel dvě hodiny 😀

nikiii
19. črc 2011

My jsme dcerce kupovali tříkolku a kuchyňku, pro kluka bych asi sháněla tatrovku na písek...

jmisa
19. črc 2011

My kupovali odrážedlo too too, ale to je trochu nákladný dárek, pokud to není pro vlastní dítko.
Jinak velký úspěch měl tunel z IKEA, navíc se dá během chvilky složit a nezabere místo.

mili84
19. črc 2011

Ahoj, my slavíme 2.narozky příští týden a maly dostane First Bike a elektrický traktůtek Peg Perego...trochu se nám to prodražilo 😅 😀

jajina.c
20. črc 2011

My máme připravený dva stany, který se dají spojit tunelem, můžou být jak na zahardu, tak na doma, pak zahradní skluzavku a uděláme z kulatiny dětské hřiště, také dort s krtečkama, jinak bych to viděla taky na to, co tady holky psaly, traktor máme taky velký šlapací, ale zatím ho neušlápne, hračky kupovat nebudem, už je nemáme kam dávat a knížek máme taky hromadu, ty ho taky hodně baví🙂.

sova33
20. črc 2011

Pro klučinu mě napadá třeba dětská sekačka na trávu (teda jestli nebydlí v paneláku uprostřed sídliště), kostek není nikdy dost, já ráda dávám i zvířátka (figurky) - děti si z nich pak rády dělají třeba zoo. Dobrý nápad je asi i ta tabule a myslím, že věčně vděčné je pořád i lego nebo podobná stavebnice.

hanuu
20. črc 2011

Dcera od známých miluje knížky a teď jí budeme dávat k druhým narozeninám Krtečka - jednu normální knížku a jedno leporelo. Krtek je teď její velký oblíbenec 🙂

kacci
21. črc 2011

ahoj, moje dvojčátka měla 2 roky před 3-mi týdny, dostali kuchyňku a pracovní stůl a ani jedno je moc nezaujalo🙂)). Od prarodičů dostali cykloodrážedla a to byl teprve úspěch🙂)

smardik
22. črc 2011

my na 2roky kupovali lego duplo - to má velký úspěch a postupně přikupujeme, na 3narozeniny v říjnu i na vánoce bude lego zase, pak dostat kuchynku-sice je kluk ale rád vaří, svůj batůžek protože si pořád půjčoval můj, nějaké knížky. U rodičů dostal klouzačku protože mají zahradu, nějaké hračky na písek. Mladší bude mít 2 v lednu a uvažuju o nějaké té tabuli na kreslení a asi ponk. Jo velký úspěch ještě u nás měla vrtačka playskool, pak jsme ještě přikoupili kladívko a baterku

brisalek
22. črc 2011

My(rodice a oboje prarodice a teta+strejda a strejda) jsme kupvali k narozkam minuly tyden odrazedlo First bike s helmou Uvex, Vlacky, Nadobicko, Lego duplo -domecek, Knizku a CD(Sverak, Uhlir) a mic(takovy ten co se zmackne a kdyz se hodi tak se zkulati), modelina. Nejvetsi uspach ma odrazedlo a modelina🙂.

deyana
22. črc 2011

my budeme kupovat dceři velkou postel - napůl s babičkou a dědou, ale já jí koupila ještě povlečení, koupím plyšáka ovečku shaun (miluje ji), a ještě se jí nedávno rozbil kočárek, takže kočárek pro panenku, už nějaký lepší, větší, aby vydržel déle

lenka_mala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz