• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co jste dali vašim ratolestem k prvním narozeninám?

30. května 2012 
Spíš mě zajímají holky:slight_smile: děkuji za tipy
16. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala toho dostala dost - kocarek, nejake panenky, trikolku, odrazedlo, nejakou stavebnici (tu s tema velkejma kostkama), .. co se opravdu osvedcilo a mala miluje,tak je ta trikolka. Panenky ji jeste moc neberou (i kdyz ji obcas nakrmi z flasky), kocarek obcas tlaci, ale vic do nej leze :slight_smile: jo a take houpacku do dveri a piskoviste+ neco na nej. Vanoce mela mesic pred tim,tak Ti to treba take pomuze - tatrovka, domecek s mickama, nejake vkladacky, detske puzzle, drevene kostky... :wink:
16. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je úplně jedno co jí/mu dáte stejně z toho mají prd rozum....důležitý je, že se sejdete jako rodina :wink:
16. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Zdravím, u nás v rodině se holčičkám dávají kočárky s panenkou a peřinkami a klukům velké auto :wink: . A radost byla vždycky obrovská :dizzy_face: .
16. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas skluzavka, piskoviste, odrazedlo, kolecko na pisek, choditko co se tlaci pred sebou - ale bylo to od cele rodiny nejen od nas
16. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně jedno to není, jako jasně, děcko neřeší cenu atd, ale mělo by dostat něco, co se mu bude líbit a s čím si vyhraje... Pepa dostal velkou sklápěčku, s kterou si vyhrál a teď ji podědil Martin, a Martin dostal knížečky - leporela, a taky je má moc rád....

Kdyby to bylo jedno, nemuselo by děcko dostat vůbec nic :wink: - podotýkám, než mě rozcupujete, že je to samozřejmě nadsázka.
16. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
stan do pokojíčku
16. kvě 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
odstrkovací autíčko, plastové kuželky, hrající bubínek a asi 5 knížek, které měly největší úspěch
16. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodítko Fisher Price, odrážedlo 3v1 Chicco, velké auto - náklaďák, něco na písek, hračky do vody a další drobnosti - a rozum z toho měl - největší radost byla z chodítka :dizzy_face: to odrážedlo má dodnes, v červenci mu budou 3.
16. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulej týden jsme slavili...stoleček od FP, ten je univerzální :grinning: a pak krásný dřevěný chodítko :wink:
16. kvě 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
skluzavku
18. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dali kuličkovou dráhu, pěnový puzzle, nějaký hračky na písek, první odstrkávadlo... :dizzy_face:
18. kvě 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá dostala odrážedlo, dřevěnou zatloukačku (kladívko a kolíky na zatloukání), mluvícího pejska. největší radost tenkrát měla z té zatloukačky - konečně mohla do něčeho mlátit, aniž by se maminka zlobila :grinning: tak jsem jí pak ještě dodatečně koupila xylofon :sweat_smile:
jinak moc jsme toho nechtěli kupovat, protože plno věcí (hračky, skákalo, chodítko) máme půjčených od kamarádů :wink:
21. kvě 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro holcinu mluviciho pejska od Fisher price :wink: Pro klucinu tatrovku :wink:
:wink:
21. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už ted plánujeme pořídit velkou tatrovku, nad tu není :slight_smile: je první kluk v rodině. Neteř dostala kočárek a panenku :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatloukačku s xylofenem, houpačku, leporela, kostky, hadrovou panenku, tu miluje dodnes :D, kuželky s balonkem, hračky do vody.
21. kvě 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktéž jsem bezradná. Oslava bude s dortem a dárky zatím netuším, ale kvapem se nám to blíží...
30. kvě 2012 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn dostal skluzavku na zahradu, houpačku, pískoviště s hračkama a nějaké drobnosti, knížka
Dcera dostala odrážedlo na doma (má narozky na konci října a syn zas na jaře), hrací stoleček, panenku, hračky do vany - drobné hračky (vkládačky, balon..), zimní boty, nějaké oblečení, knížka se zvířátky
30. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek