Co k 1. narozeninám, když má plno hraček po sourozenci?

leg
6. kvě 2013

Ahoj maminky, řeším, co vymyslet originálního pro prcka k 1 narozeninám, když skoro všechny možné vhodné dárky už máme po starším sourozenci? - odrážedlo, stan s kuličkama, hafo kostek vkládacích i textilních, plyšáky, autíčka, bagry, nafukovací skákadlo, knížky, bazének,..... Nemáte někdo nějaký super nápad?

handm
6. kvě 2013

@leg Nápad ani nemám, ale u nás na první narozky jednička dostal z těch větších kousků např. klouzačku na zahradu, tříkolku na tyči, pískoviště...

dilemma
6. kvě 2013

no tak tenhle tyden sem resila ten samy problem jeste kdyz mam dva kluky.. nakonec sem poridila pijanko se zviratky prvni pracovni stolecek blika a hraje je to uzasny tahaci telefon -ten starsi ho rozbil na cimpr campr a policejni auticko trepajci.. a dal netusim..☹

leg
autor
6. kvě 2013

@handm @dilemma Díky za rady
No problém je, že tyhle věci už všechny máme. Baruška je první vnouče v rodině (velké rodině), takže už byl celkem boj vybírat pro ní pro všechny a tím, že už jí jsou skoro 4, tak si myslím, že má úplně vše a tím pádem vše podědí i Matýsek. Jsem z toho už celkem zoufalá a zase vyhazovat peníze za blbosti se mi fakt nechce. ☹ A vyloženě klučičí hračky jako autíčka atd dostal k vánocům a ke svátku a plno toho ještě je zabalených v krabicích, protože je na to moc malý.

jarkalada
6. kvě 2013

@leg a co dát jen nějakou drobnost a zároveň k tomu třeba poukázku na něco - třeba profi focení nebo tak 🙂

jancip
6. kvě 2013

@leg Velkou tatrovku po holčičce taky máte?

leg
autor
6. kvě 2013

@jancip nemáme, ale už jí koupila babička 🙂

jancip
7. kvě 2013

@leg Ta je totiž u nás docela oblíbená🙂 Ani odrážedlo nemá takový úspěch. A pak u nás vedou hodně dřevěné kostky, prostrkovadla, ale to všechno asi máte. Ještě mi přijde praktická podložka na zem se silnicemi, která se dá složit do krabice. Nevím, zda projde tento odkaz http://www.nej-hracky.cz/hracky-ostatni/2099-po...

verbalinka
8. kvě 2013

Tip - od Yookidoo kouzelny kohoutek. Uspech u obou 🙂

yellowbanna
8. kvě 2013

@leg to je dobre a aktualni tema 🙂 A to ty mas starsi holcicku! Ja mam starsiho taky kluka a jen o dva roky, takze spousta veci se ani nestihla rozbit 😅 Nakonec jsme poridili takove to plastove odstrkovadlo nekolik v jednom 😀, ktere Tonda nikdy nemel (az ve dvou letech dostal rovnou odrazedlo) : http://www.clementoni.it/it/prodotto/guido-cont... Nejsem uplne nejvetsi priznivce, ale nic jineho me jako vetsi darek nenapadlo. No a pak tlusty pastelky, hracky do vany - tyhle veci po brachovi nezbyly. Novy hrnicek na piti - bez pitka, takovy ten, co se z nej pije skoro jako z praveho hrnicku. Nejake obleceni a to je asi vsechno. Uvidime v patek, co na to Tom rekne 😀

@verbalinka to je sympaticke, to uz ale objednat nestihneme... 😒

vercik83
11. kvě 2013

@leg a vsichni, kamarádka má super hracky z webu petito.cz

white_tie
11. kvě 2013

A co takhle zaplatit mu plavání, angličtinu nebo nějaké cvičení? Maxík dostal takové to chodítko (co se strká před sebou, ne to, do kterého se děti dávají), botasky, pak pokud máte zahradu, tak něco na ni - my budem teď stavět domeček, loni jsme dělali pískoviště.
Pokud by to bylo opačně (první chlapeček, pak holčička), je to jednodušší. My malé teď k prvním narozeninám koupíme kočárek, nějakou tu panenku, apod.
Už pro ni mám takový stoleček s křesílkem od FP a chodítko/vkládačku hrocha, taky od FP.
Pak jak už tu někdo psal - nějaké hračky do vany, pěnové, je jich teď spousta, popř. pastelky do vany, barvy, atd.

iwwi84
11. kvě 2013

Taky jsem to teď řešila a našla jsem tenhle luxusní bazének - http://www.slevomama.cz/sleva/86
A pak můžeš přidat učitě nějakou maličkost. Co já mám zkušenost, tak čím šuštivější balící papír, tak tím to mají radši. 😀