Co koupit k narozeninám 2 leté dceři? Má téměř vše

nikoletka77
19. srp 2012

Holky, budeme slavit narozeninky, už druhé, jenže nevíme, co malé koupit... má téměř vše.. panenky ji neberou.. spíš auta. díky za nápady 🙂

nikoletka77
autor
21. srp 2012

@sova28a úplně s váma souhlasím 🙂 tatrovku nemáme 🙂 super nápad 🙂

nikoletka77
autor
21. srp 2012

@alamo jéé, vláček taky nemáme, to by se jí asi taky líbilo 🙂

sarinka123
21. srp 2012

@nikoletka77 nikolettka, tak ja vobec nezavidim, zijeme si velmi slušne vo velkom rodinnom dome a mala ma takisto vsetko od vymyslu sveta, hlavne od rodicov. Ja som len argumentovala tym, ze par veci si mohla vypisat, co teda vsetko ma, aby sme ti nenapisali hracky a ty len odpovedas: " to uz ma" a pisala som ti, co mame my, tak si mozno z toho nieco vyberies. Ale mozno to vsetko mate 🙂

sarinka123
21. srp 2012

@nikoletka77 Ale dcerenku mas velmi krasnu 🙂

popelka213
9. lis 2012

Já ted budu malé kupovat k vánocům panenku s funkcemi ale na další dárky mě nic nenapadá

nunacek
9. lis 2012

@nikoletka77 Co mě jen tak z hlavy napadá: kuchyňka, dřevěná vláčkodráha, loutkové divadlo, zmenšeniny různých domácích pomocníků typu vysavač, sekačka na trávu, žehlící prkno, apod, nějaká prošívací hračka, mozaika, knížky s nálepkami nebo s magnety, naučné hry (např. tady je kategorie 2-4 roky a jsou tam super hry http://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/male-det...), Logico primo, Chytré pero, igráčci, pexetrio, motanice, atd atd 😉

tarra27
20. říj 2014

@nikoletka77 sice je dotaz starší, právě hledám taky pro dceru a naprosto chápu....taky máme hračky všude...spoustu hraček...a rozhodne mi nepřišel dotaz jako vytahování....... 😉

nikoletka77
autor
21. říj 2014

@tarra27 díky za názor 🙂 ty hračky, to je mor, ale co dětem kupovat...? ponožky, kalhotky... 🙂 z toho by asi radost moc neměli :D

tarra27
21. říj 2014

@nikoletka77 přesně...navíc, učíme je pujčovat...tak a mají...já jim to i přeji...a takové ty řeči, že se vytahuješ, to jsem si ťukala na čelo....nemáš co dělat, tak se jdeš vytahova na diskuzi 😀

já to znám....já ted objednala kuličkovou dráhu (máme teda holky, auto na dálkové už mají 🙂 ) A LEGO, ale klasické...nějaké v krabici...půak ještě nám chybí domek pro panenky...ten bude na vánoce...a pak jsem jim objednala zásterky do kuchyne s čepicí...doufám, že jim budou 🙂)) a jinak prostě nevím...
a t jim je 2 a 3...koupíme ještě sadu asi Elsa z Ledovéh království...

tarra27
21. říj 2014

@nikoletka77 a ještě se jim líbí, ted manžel koupil, byl na služební cestě...takové ty rybičky, co vrtí ocáskama a svítí a plavou ve vodě....tak to je terno pro ně .)

petulinka1708
21. říj 2014

Za mě tedy lego 😊. Holky ho dostávají pravidelně, začali jsme na destičkách a kostičkách, pak velká zoo, k tomu safari, nějaké nákupčí auto nebo co to je, no spousta. Hafo zvířátek, postaviček, všelijakých stavení... A pokud nemáte lego můj první vláček, šla bych do něj. My máme už i vláček deluxe a fakt to nemá chybu! Holky si hrajou pořád, nikdy to neomrzí a čím více lega, tím lépe 😊😊

katevema
31. říj 2014

Naše dvouletá dostala k narozeninám od nás kočárek - sporťáček pro panenky a sadu k vaření na písek, od ostatních z rodiny dále obrázkovou knížku, Lego Duplo Farma a Koňské stáje, dřevěné krájecí ovoce/zeleninu, knížku s puzzle Budulínek, pastelky, hru Granna Domino Barvy, hru Mindok Králík Kuk.

elafonisi
31. říj 2014

@alamo A jaký vláček prosím máte? Taky jsem uvažovalo o vláčku pro děti k Vánocům, ale našla jsem jen od tří let.

mishkin
4. lis 2014

@nikoletka77 Moje dcera v září také oslavila 2.narozeniny a pořídili jsme jí dřevěnou kuchyňku a byla z ní nadšená 🙂 Babička dokoupila nádobí a ovoce a zeleninu. Také se jí moc líbil piknikový koš s nádobíčkem 😉 Škoda, že není na panenky...holčičky jejího věku milují měkké látkové panenky 🙂

nikoletka77
autor
5. lis 2014

@mishkin díky za nápad 🙂 my teď budeme slavit 4.té narozeniny, tak také vymýšlíme, co koupíme 🙂
u nás tedy panenky také moc nefrčí, když už nějaká, tak se jí líbí takové ty ošklivé monster panenky. ale nevydrží u nich dlouho...

mishkin
5. lis 2014

@nikoletka77 mám pocit, že děti dlouho nevydrží u ničeho...alespoň ta moje ne 🙂 Ale zase je pravda, že se k oblíbeným hračkám ráda vrací. 🙂 Tak ať dobře vyberete !

hojda
5. lis 2014

@nikoletka77 A co pořídit sourozence 😀 .

nikoletka77
autor
6. lis 2014

@hojda no, to by asi maminku kleplo :D :D myslím že raději zůstaneme u těch hraček :D

kisa01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
larrrah
21. črc 2015

A co tak piskaci tricko? Moje mala z neho mne obrovskou radost 🙂

gepe
21. črc 2015

@larrrah jakou barvu tricka i piskatka, motiv jste dali? 🙂 jinak super tip, diky 😅

blahova_andrea
22. črc 2015

já teda taky soudím zase jen dle syna, ale u nás: kolo-odrážedlo, skluzavka, vláčkodráha, holčičce možná kočárek. naše na panenky taky není, ale jezdit s kočárkem je super 😀 jezdí s ním i kluci a klidně vozí auta 😉 samozřejmě dle zájmů doplnit knížky a malování. každé dítko jeví o něco zájem. co třeba plastelína? souhlasím s tou postelí s bočnicí. syn šel do takové už před druhým rokem. prolézací tunel je taky super. u nás ho malá dostane teď k roku. já taky nejsem pro kupování spousty hraček a příbuzenstvo si to samozřejmě neodpustí, je to přece pro dítě, což chápu. takže my pak koupíme spíš něco jako tu postel, rostoucí židličku a k tomu maličkosti. takto malým dětem fakt oblečení jako dárek nedáváme. ale od těch tří let už se to dá. třeba pokud má rádo oblíbenou postavičku a přeje si s ní povlečení nebo tričko... 😉 ještě mě napadla třeba malá kabelka a dát tam zrcátko a hřebínek...prostě pro malou slečinku nebo praktičtější verze...batůžek

lrg
24. črc 2015

Taky máme všechno možné, kuchyňku, stan s míčky, pokladnu a nákup, tatru, sekačku na trávu, kočárek, panenky, odrážedlo, houpačku, cd přehravač, ale jediné, s čím si hraje fakt denně je lego. Koupili jsme ten velký domeček a pořád dokupujeme další menší stavebnice a fakt si s tím vyhraje. K vánocům chci pořídit klávesy a kreslící tabuli, Baby Born a samozřejmě další Lego 🙂

larrrah
26. črc 2015

@gepe My jsme koupili tričko s dlouhými rukávy, červené pruhy a motiv zmrzlina, moc se jí líbilo 🙂

neyki
25. srp 2015

Zkouší si už vaše dcerka vaše oblečení a šperky? 🙂 Můžete jí třeba koupit vlastní náušničky.