Co koupit k narozeninám 2 leté dceři? Má téměř vše

nikoletka77
19. srp 2012

Holky, budeme slavit narozeninky, už druhé, jenže nevíme, co malé koupit... má téměř vše.. panenky ji neberou.. spíš auta. díky za nápady 🙂

timbouctou
19. srp 2012

@nikoletka77 nějaké barvičky třeba, náš dvouletý dnes překvapil a celé odpoledne maloval vodovkama. A k narozkám dostal postel s postranicí 😀

nikoletka77
autor
19. srp 2012

vodovky, prstové barvičky, temperky.. všechno máme 🙂 jinak nad tou postelí jsme taky přemýšleli 🙂 a váš dvouletý už spí sám v posteli?

sarinka123
20. srp 2012

Co takto ju zobrat do hrackarstva 🙂 nech si vyberie sama .

jancip
20. srp 2012

A co budete dělat v 5ti letech, když už teď má vše?🙂

gilotek
20. srp 2012

musím napsat, že jestli máš pocit, že ted má vše, tak nevím co bude dostávat v 5, 6 letech. Jasně, hračky přiměřené věku, ale v jakém množství? Proč toho má tolik? 😉

gilotek
20. srp 2012

jinak syn ke 2. nar. dostal houpacího pejska, nějaké knížky, omalovánky, dřevěnou skládačku.

eriska
20. srp 2012

@nikoletka77 my dali odrážedlo http://www.sport-live.cz/detska-odrazedla/detsk..., k tomu helmu a musím říct, že lepší dárek nebyl..pak má rád omalovánky se samolepkami, dřevěné puzzle, knížky, tyhle jsou hodně oblíbené http://www.librex.cz/nakladatelstvi/index.php?s... a pak veselá farma, vláčkodráhu, lego.co vím, tak třeba prckem známé dostal ještě magnetickou tabuli, tunel na prolézání a ten dětský stan.

ja.na81
20. srp 2012

tak ja mam sice syna 😉 ale oslavu druhych narozenin mame akorat za sebou - od nas dostal kolo/odrazedlo a helmu (to si moc pral, vsichni "kamaradi" ve skolce na nem drandi, tak chtel taky... tedy jeste vice chtel tu helmu... by s ni ted i spal) a klasicke drevene kostky.
A od jedne babicky dostal od Lego duplo takovou malou sadu, kde bylo par kosticek, panacek a zviratka (to je taky super, zviratka on rad a vyhraje si s tim). Od druhe babicky tedy dostal garaz na auticka, ale to uz pro holcicku asi moc nebude 😉

nikoletka77
autor
20. srp 2012

my právě hračky oc nenakupujeme, zásobují nás babičky a dědečkové... to víte, to jsou ta první vnoučata 🙂

nikoletka77
autor
20. srp 2012

@jancip no, v 5 ti letech bude mít hračky zase jiné... tím myslím, že jako teď má hračky takové ty mluvící... a to si myslím, že jí asi nebudou bavit do 5ti let... nebo se pletu?

nikoletka77
autor
20. srp 2012

díky za inspiraci 🙂

sarinka123
20. srp 2012

Nehnevaj sa, ale tato diskusia i pride len ako vytahovanie, co tvoje dieta vsetko ma. Iste nema vsetko.

timbouctou
20. srp 2012

@eriska no my jsme taky koupili odrážedlo, http://www.worker.cz/3356/drevene-odrazedlo-wor... a Metík z toho nejnižšího posedu nedosáhne na zem 😠

timbouctou
20. srp 2012

@sarinka123 možná to myslela tak, že má všechno co potřebuje. Proč chodíš na diskuze, když tam nemáš čím přispět?

sarinka123
20. srp 2012

@timbouctou ja prispievam k diskusii, ktore su normalne a k veci. Posledne moje diskusie boli: pupocnikova krv, vybavicka novorodenca, papanie, spanok, kojenie, priznaky tehotenstva, nizky tlak v tehotenstve, ako odnaucit od zaspavania na rukach a kopec dalsich. Len tato mamicka píše, ze vsetko ma, tak jej je tazko radiť. Skor mala vypisat veci pre 2 rocne dieta. Moja ma rok a pol, jasne, ze od narodenia jej kazdy dával hracky a mame ich tiez velmi vela. To by bol zazrak, keby sa niekto trafil co nemame, preto by som vypisala veci, ze mame: lego, bazenik, farbicky, trojkolku, aby sme sa naslepo nemuseli trafat do veci, ktore ma. O to islo.

petsil
20. srp 2012

Ahoj, s hračkami bych to nepřeháněla, ze všech hraček, co kdy malá dostala, měla největší radost z úplných blbostí typu bublifuk a nafukovací balónky... ale to určitě taky máte. My budeme mimo jiné kupovat větší postel s postranicí (+ princeznovský baldachýn) - sice by v postýlce ještě vydržela, ale chvilku po jejích druhých narozkách se jí narodí bráška... mimochodem - to je taky dobrý tip na dárek, ne? 🙂

timbouctou
20. srp 2012

@sarinka123 já přece nemyslím diskuze, kam příspíváš skutečně, jen mi nejde do hlavy, proč jdeš do téhle diskuze jen proto, abys zakladatelce vytýkala její založení. Přece tě nikdo nenutí, abys cokoli psala.

sarinka123
20. srp 2012

@timbouctou Vsak aj ine mamicky jej odpovedali, podobne ako ja, tak skus reagovať aj na ne, nie len na mna. Napr. Jancip, Gilotek. Ja som jej podarila, nech vezme dieta do hrackarne, nech si vyberie samo. To nieje peispevok ?

sarinka123
20. srp 2012

@timbouctou A tie vodovky su uplne skvelá rada od teba. Ved to ma kazde dieta, tiez si mamičke mohla prispiet niecim originalnejsim 🙂

timbouctou
20. srp 2012

@sarinka123 jasně že poradila, ale hned jsi to vylepšila 😀

sarinka123
20. srp 2012

@timbouctou Tu sme si v tejto diskusii popisali najviac mi dve.
Vylepsim si repuaciu: skus trebars: detská trampolina, smykavka, mame v izbe domcek a tam je 100 guliciek, velky hupaci konik, auticko na ovladanie, bazen detský, detske pieskovisko, klavir, hlava babiky na cesanie, trojkolka, detske kolky, kufrik od najvacsieho po najmensi, tabulka s kriedou, mikrofon, detska vysielacka, vysavac, to len tak v rýchlosti, to mame my - mozno si nieco Vyberies. A samozrejme mame aj vodovky 🙂

lindaaax
20. srp 2012

Kuchyňku a příslušenství? .-)

fiallinka
20. srp 2012

tak jí dejte jen drobnou hračku a k tomu jí dopřejte narozeninový den... zoo, vláček, loďka, nějaké "hrací" centrum, cukrárna, prostě cokoliv, co se jí moc líbí...nebo prostě úžasný den...

my jsme na první i druhé narozky nekupovali téměř nic, stačilo pár hraček od narozeninových návštěv, myslím, že děcko v tomhle věku ještě neví, co to jsou narozeniny a nebude vám vyčítat, že jste jí toho dali málo 🙂

zamilovanadonej
20. srp 2012

Já bych taky nekupovala nic velkého, spíš něco jednoduchého- míč, dort a nebo ji vzít někam do zoo. Na co si vychovávat od útlého věku rozmazlené haranty, co mají na co si ukážou? 🙄

eriska
21. srp 2012

@nikoletka77 ještě mě napadlo, za nás modlína..to ho taky moc baví🙂 anebo teď máme udělanou hru, namalovnou louku, les, farmu, vodu a k tomu namalovaná vystříhaná zvířátka a on to přiřazuje, popisuje je, co jedí, jak se jmenují mláďátka, kdo dává třeba mlíčko, atd...to ho hrozně moc baví, tak si můžeš po večer pohrát🙂 jinak třeba u nás vodovky vůbec neletí..jednou to vyzkoušel u sestřenice a nebralo ho to☹jo a ještě u nás jednu dobu letěla doktorská sada..a víš co se mi ještě líbí? tahle stránka, asi něco k ježíškovi vybereme🙂http://www.hrajtesisnami.cz/k106-Hry-jiz-od-2-let
@timbouctou tak to mě mrzí, že zatím nedosáhne, ale je fakt, že náš není nijak vysoký a hned od 2 let taky nedosáhl..až tak od 26 měsíců, to to nejdříve "tlačil" a pak na to přišel a teď už jsme dávali sedlo výš, jak na tom lítá, aby se snažil držel víc rovnováhu

oktarina
21. srp 2012

já bych volila zážitek - rodinný výlet i s prarodiči a fotit, fotit, fotit. Hračka brzo omrzí, někdy i na druhý den už dítě nejeví zájem, ale o výletu bude mluvit ještě dlouho a fotky budou výborně strávený den připomínat 🙂

nikoletka77
autor
21. srp 2012

@sarinka123 já se nepotřebuju vytahovat, co naše malá má, nebo nemá... to opravdu nemám zapotřebí!! upřímně, kdyby nás hračkama nezásobovali přátelé a prarodiče, moc bysme toho neměli. Dnes jsou kvalitní hračky docela drahé. Nemusíte mi tady nic psát... Přijde mi to od vás jako čistá závist :( chtěla jsem jen poradit, co dát dceři k druhým narozeninám. to je vše. a jsem ráda za jakékoli nápady... 🙂

sova28a
21. srp 2012

Tak když jí baví auta, normálně bych jí koupila velkou tatrovku. Naše malá si s ní hraje pořád, buď na ní jezdí nebo na ní vozí panenky, když už musí🙂 A že tu někdo píše, že se nelíbí, že má tolik hraček, tak to vůbec neřešte, to je jenom závist. My máme hraček plný pokojík a lezou všema šuplíkama ven a co, když jim dělají radost máme z toho radost taky no ne🙂

alamo
21. srp 2012

A ma vlacek? Nasi male jsou dva roky a ted si desne rada hraje s vlackem a drevenyma kolejema. A taky ji ted konecne chytlo lego. Pak je jeste dobra tabule, z IKEI, z jedne strany cerna na kridy, z druhe na fixy.

lusyy
21. srp 2012

@nikoletka77 Ahoj,zkus mrknou do mého alba kreativní nápady nebo na www.fler -tam je spoustu krásných hraček,nápadů i drobností. Chce to jen čas a kochat se 🙂