Co koupit kloučkovi k 2. narozeninám? Hraček má habaděj

dilemma
31. črc 2011

Ahoj holky nemate nejyky napad co darovat dvouletemu diteti k narozeninam je hodne skoumavej a ma rad masinky a ma hracek ze neni kde slapat po pokoji a ma ruzde odrazedla i kolobky i kolo takze uz si lamu hlavu co mu koupim🙂 a mam na to cca 22dnu:D takze pokud mate nejaky napad tak mi prosm poradte🙂 dekuji🙂 a jinak teda nemame zahradu zijeme v byte takze zadne hracky na zahradu mu poridit nemuzeme:(

gabour
31. črc 2011

Můj dostane "malířskej" stojan z Ikei. Rád čmárá a tohle se mi moc líbilo i do budoucna. Snad se mu to bude taky líbit 😅 .

johnatanka
31. črc 2011

k prvním narozkám dostal klouzačku, houpačku a tříkolku, k druhým šlapací traktůrek ... 😉

sayast
31. črc 2011

ja bych to videla na nejake knizky, puzzle (pro nejmensi), stavebnice 🙂. neco co ho zabavi, motivuje 🙂. dcera treba rada kresli, tak i ten stojan na malovani je skvely napad 🙂
dcera dostala kuchynku, porad si s ni hraje, tak treba pro kluky je ten stolek s naradim 🙂

jestli ma hracek dost a uz moc nepotrebuje, tak bych ho motivovala jinak 🙂

antarres
31. črc 2011

naše malá (je zaměřená na auta a tak 🙂)dostala šlapací traktor s valníkem a tabuli na kreslení z ikey a líbila se jí elektrická motorka (tu jsme podědili)

hagyhagy
31. črc 2011

dilemma přesně toto jsem řešila cca před dvěmi měsíci jen s holčičkou všech hraček kupy a co keště koupit :-/ Moc ráda maluje a tvoří tak jsem nakonec vybrala plastelínu play dooh. koupili sme toho více to je náhradní kelímky s plastelínou, různé formičky a vykrajovačky, no když kukneš do obchodu jsou tam toho kupy ani není jak vybrat.. a spokojenost? Maximální! ostatní dárky se mohly jít zahrabat 🙂 dokonce ji to stále baví takže asi zas něco dokoupíme 😉 jinak ji ještě chytlo puzzle a máme domy kupy DUPLA 😉 a tu tabuli na kreslení máme taky v plánu, jen potřebujeme trošku přifouknout byt 😀 😀 😀

1luciferka1
1. srp 2011

my to řešíme taky často, sice tím, že už mám starší dítko, tak má každý rok nějaké období - hello kitty, hanna montana atd..ale u nás to vyřešilo to, že jsme si dopřály zážitky, takže tyhle narozeniny budou asi ve znamení výletu do delfinária v Norymberku a pak asi začnem šetřit na Disneyland, a to tak, že i na Vánoce atd dostane od babiček peníze za které se nenakoupí hračky jako vždy, ale uloží se do pokladničky na výlet. Ale je to přece jen osmiletá slečna, takže se jí to líp chápe - ale dvouleté dítko to zase neřeší - a nám se osvědčilo ukázat si fotky toho místa a udělat si "mapu k cíli", která má zastávky v podobě bodů(množství našetřených peněz), aby věděla jak dlouho se musí ještě snažit - šetří si tam totiž i "kapesným" za úklid, poslouchání atd. tak třeba do budoucna to využijete 😉
jinak dvouletému špunta potěší i oblečení s oblíbenýma postavičkama, trojkolka, cd písniček, dvd s pohádkou, knížka, stavebnice...

hojda
1. srp 2011

My mu koupili pozemek🙂. Tak nějak ta koupě vyšla na jeho narozeniny🙂, snad to v budoucnu ocení, otázka co mu dáme ke třetím narozkám, když jsme dali laťku, tak vysoko. Nejlepší bude sourozenec🙂

petra_m
14. srp 2011

malej ma taky hraček hruzu tak jsme nakonec koupili kolo odražedlo too too a malej spokojenej lice na nim jak drak 🙂

kooblich
14. srp 2011

Já bych koupila něco co může tvořit. Plastelínu, pastelky a sešity na čmárání , puclíky, knížku o mašinkách .... prostě něco čím by se i učil.