Co pro prvňáka k Vánocům?

iv45
20. zář 2013

Prosím poraďte,nebo prosím napište tipy na dárky, jsem letos v koncích ☹ a ještě prosím názory zda pod stromeček i nějaký dárek pro druhátko, má se narodit v únoru 🙂 Moc děkuji všem

lv
20. zář 2013

pro toho školáčka nevím, pro miminko jsem dostala sadu oblečků do porodnice od babiček, 1plínky, my jsme nekupovali nic.

leni78
20. zář 2013

V první třídě ? No hračky 🙂 Lego / ne ležáky, ale nejnovější série, k dohledani na stránkách lega / , pistole Nerw, drahy Hot Wheels,

berynka
20. zář 2013

Určitě lego, knížky a rozhodně bude in, co poběží tak měsíc před Vánoci v reklamě 😅 😉

petrajurinova
20. zář 2013

Náš prvňáček dostane letos jako hlavní dárek brusle - u školy dělají každý rok z hřiště kluziště, tak ať má na čem jezdit. K tomu kopačák, protože ten starý na konci léta roztrhnul. Taky určitě dostane nějakou tu knížku - zrovna se mu zalíbily Neználkovy příběhy, tak dostane další díl. Stavebnice jako lego ho moc nebaví, to už spíše nějaké to vícekouskové puzzle (to asi dostane od babičky). A taky vybereme nějakou počítačovou hru vhodnou pro jeho věk, protože se snaží hrát tatínkovy hry a to mi je silně proti srsti (zabíjení zombii nebo podobných nestvůr mi fakt nepřijde vhod pro děti).

blahova_andrea
20. zář 2013

miminku bych nic nekupovala jako přímo pod stromeček, stejně nakupujete výbavičku, takže něco se tam určo symbolicky objeví i tak. pro prvňáčka souhlasím s výše psaným: knížku, třeba i nějakou tu učící, jak se tam kromě čtení i doplňuje, spojuje, dolepuje apod., nebo něco na sporty, pokud ho baví a jak už tu zaznělo...pc hra k jeho věku. taky nesnáším, když malé děti hrají hry tatínků, což jim nic pozitivního vážně nedává. když už musí dítko hrát pc hry, tak něco trošku logického a rozvíjejícího 😉

eyael
20. zář 2013

kromě toho, co už tu zaznělo, tak nějaké logické hry (tučňáci na ledu jsou super), dětské sudoku? Záleží, jaké má dítko zájmy a co ho baví...

iv45
autor
20. zář 2013

je velký spoťák a moc neposedí ale brusle, lyže, kolo, několik míčů, kopačky do fotbalu branku, tenisovou raketu už má , knížka určitě nějaká bude má je moc rád, z hraček aut má hodně, hry ho moc nebaví teda deskové ach jo 😒

jakoubka
28. lis 2013

Kubík dostane .....lega,společnské hry ,tablet ....chce šachy nebo dámu.takže to taky 🙂 ,knížky,...

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz