Co pro téměř dvouletou dcerku k Vánocům?

veveruunka
16. kvě 2014

Ahojky maminky!Vím, že je hoooodně brzy, ale dost špatně se šetří a o to hůř se pak kupuje vše honem rychle najednou a tak Vás chci poprosit o radu, co koupit téměř dvouleté dcerce k Vánocům(v únoru jí budou dva ). Jde mi o Vaši radu, abych mohla začít pomalu po něčem koukat. Předem moooc děkuju 🙂

petrusew
16. kvě 2014

Kočárek a panenku? Lego, kostky - dřevěné, hračky do vody 🙂

zuzazuzanta
16. kvě 2014

Kočárek+panenku+postýlku ,dětskou kuchyńku,kolové odrážedlo,knížky,kostky,lego duplo.,pokladnu 🙂 ...

atinkaa
16. kvě 2014

Veroniko, zalezi podla dcerky - 2rocnicek si vie aj povedat aspon moje obe ano 🙂 a vela sa da i vypozorovat takze dla toho co dcerka lubi 😉 😀
u nas su v kurze od malickosti rozne veci ale ked sa na nas velkoobchod s hrackami doma kukam, tak sa isto nespalis ak to bude:
1 - pre rolove hry - maminka, kucharka, lekarka cosi...nemusi byt velka a draha kuchynka deculka potesia i mini sety napr. u nas sa casto kavickuje, druha bambulecka mala dva rocky v zime a miluje tea party set - cca 200-400korunova vec, starsia bambulka zasa lubi hru na doktorku, tiez kufricek za 200-400korun 😉
2 - 2rocnicky aspon u nas lubia tancovacky a tiez parady takze nejaku sukienku tutu, nejake koraliky idealne ak budete moct vyrabat spolu, takze gumky klobukove a kopa koralkov, nejake prstienky, nieco z coho budete robit korunky a potesis velmi
a k tomu vlastne cd s muzickou - ma slovensky modryslon a ma uz i ceske pesnicky 😉
3 - hry na stole - aspon ja ich tak volam aj ked este prave stolove hrame malo, tak plastelina, nejake lepsie pastelky snad hadam potesia vsetky deti, ak je na tieto hry tak kludne i siticko pre najmensich alebo i vacsich ak to robite a lubi to
4 - kociarik a babika na vonku alebo nositko
5- cosi podla oblubenej tv postavy u nas peppa, Dora, vlacik tomas 🙂
6 - uz nejake lepsie odrazadlo alebo i bicykel 🙂

talina
16. kvě 2014

Ahoj, zítra naše Eliška oslaví své 2. narozeniny. Tak Ti napíšu co vlastně dostane 🙂
co jsem jí ušila (z důvodu úspory peněz): sukýnku, pexeso na barvičky (může si přikládat stejné barvy a později hrát pexeso), peřinky a matračku do kočárku z druhé ruky
co jsme jí koupili: vymalovávanky (od 2 let), sandálky, štokrdle (stoličku), maličké autíčko (Ela je automaniak 😀 ), voskovky

Naštěstí jsem si nechala panenky po sobě tak není nutnost kupovat.

hanny85
16. kvě 2014

odrážedlo, kuchyňku, pokladnu, lego, panenku, dětský stan.....