Co puberťačce pod stromeček. Poradíte, co letí?

boudova
20. lis 2011

Prosím o tipy na dárek pro 13. letou holčinu - zřejmě už v pubertě 😨) Jde o manželovu neteř, moc se s nimi nevídáme, takže nevíme, co přesně jí zajímá. Ale v tomhle věku to bude asi dost podobné u všech co? Něco prostě "letí" 😀 A nevíte, co letí letos?

pebi
21. lis 2011

já bych koupila cd s oblíbenou hudbou (zeptat se rodičů, co poslouchá), nebo nějakou kosmetiku, určenou pro mladé, pokud čte, opět pozjišťovat, jaký žánr má ráda, koupit knížku... tričko... čepici, šálu, rukavice... asi bych nekupovala podle reklam, co právě "frčí". přece jen, píšeš, že ji neznáš, třeba jí tohle zrovna vůbec nezajímá...ale možná se pletu 🙂
já bych zjistila, co ji baví a koupila něco na toto téma
...anebo nějaký šperk, to snad neurazí, je to holka 🙂, zase záleží, jaký styl má, jestli to bude něco z chirurg. oceli, nebo kožené, stříbrné...aby se jí to hodilo

salomee
7. pro 2011

Zdravím... co letí tedy nevím, nejsem ten typ, co by to věděl😀 Myslím, že pořád Stmívání, tedy aspoň teď běžel první díl posledního dílu🙂.. tak nevím, jestli to četla nebo viděla... k tomu je plno věcí: plakáty, věci do školy a já nevím co.
Pak třeba oblečení (vím, že neteři vždycky vybírám to, co bych si sama nikdy nekoupila, on už to člověk tak nějak pozná - různě zajímavě střižené)
..nebo naušnice či jiné šperky, s visacíma si bude připadat jako pravá dáma.. a něbo něco ostřejšího, sice lebky už tak neletí a je to morbidní, ale někomu se furt líbí...
Jo a u neteře měl úspěch takový ten zamykací deníček, kde byly předepsané různé položky jako třeba: Moje nej kamarádky, co mě štve, jakej kluk se mi líbí atd...v knihkupectvích mívají výběr.
Pak třeba nějakou značkovou tašku, hlavně aby byla vidět značka, nebo batoh..
CD teda nevím, ty dnešní teenageři už mají plno postahovaného a vypáleného v MP3 a originál CDčka je už moc neberou...totéž platí o filmech.
Nebo nějaká kosmetická kazetka i třeba s taštičkou taky neurazí, taky vím, že jsem si v tom věku připadala dospěle, když jsem dostala kazetu se řasenkou, tužkou a lakem.. a ty dnešní děcka toho mají celkem spotřebu. I když ve třinácti by teoreticky mohlo být ještě maličko brzo, ale asi jsem moc naivní. Neteř to chytlo až tak po 14. roce.