• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dárečky pro 4 leté holčičky. Poraďte

7. srpna 2014 
Ahoj holky, zjistila jsem že máme plno hraček a jsou nevyužité. Od kuchynky, uklízecího vozíčku, přes kočárek, panenky až po knížky, puzzle, atd. Neměly byste typ na nějákou hru která je vhodná pro děti, i od 5 let? Můžete napsat i jakékoliv jiné věci pro inspiraci. Moc Vám děkuji.
9. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 3.5 letou cácorku a řešíme ten samý problém. Většina hraček je na chvilku. Malá si vysnila dětský notebook, ale nevíme, jestli to není jen další zbytečnost. Ráda tantucuje a proto začínám uvažovat o tanečním koberečku.
9. lis 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamarádka mi dala taky typ na taneční kobereček, třeba by ji to na chvilku bavilo. Můžu říct, že Zumba, na kterou chodí, ji pohltila :slight_smile:
9. lis 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
společenskou hru, není to teda pro samostatné hraní :slight_smile:, doporučuju smart games, jinak jestli už má kuchyňku, tak dokoupit příslušenství, ať si v ní má s čím hrát :wink:
14. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebi V kuchynce už má toho tolik, že to nádobí schovává i v troubě :D Navíc ji má už 2 roky, tak ji to tolik nebere :( Na tu společenskou hru se podívám. Děkuji za typ :slight_smile:
15. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pro dceru vybrala poníka Pinkie Pie (hrozně si ho přeje :wink: ), Bárbínu Arielu, barvičky na obličej, sádrové odlitky, šperkovnici s baletkou a holčičí Geomag.
15. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vím, že by se jí moc líbila tahle interaktivní kočička
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49215417&tab=2

Nemáte někdo typ na nějakého koníka nebo poníčka (aby to bylo třeba česací)....Ale nemyslím ty poníky od Hasbra..ti mi připadají ošklivý :sweat_smile: Aby to vypadalo jako koník, ale byl holčičí....
15. lis 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebi Tak ten oslík je perfektní, toho budu určitě kupovat :slight_smile:
16. lis 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.modroocko.cz/zbozi/4666/Jenga---Barevna-s-cisly.htm a tohle už máme taky na cestě :D Při dlouhých, zimních, inverzních večerech se nebudeme nudit :D
16. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markytkaz ještě měli velblouda, ten byl lepší než oslík, ale vzala jsem posl. 2 kusy a zmizelo to z nabídky :confused:
ta věž je dobrá, tu máme vyzkoušenou, zabaví se i dospělí :slight_smile:
16. lis 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebi Velblouda máme plyšáka, ale oslík se u nás nevyskytuje. Děkuji moc za výborný typ.
16. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kreativní razítka tampomínos- mají mnoho sad od zvířátek po obchod, školku nebo profese. Dají se vybarvit a jdou vyprat.
Zámecké schody- logická hra taky pro celou rodinu od 4-99 let.
16. lis 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

my dost často nakupujeme kreativní hračky z Kreativní hračky, u mé pětileté dcerky se velice oblíbila sada na dělání šperků (náramky pak rozdává ve školce kamarádkám a strašně jí to těší :slight_smile:, mému synovci jsme kupovali FISCHERTIP a také si s tím pěkně vyřádil :slight_smile:)
23. črc 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Není to zrovna hračka, ale jako dárek super: Moje neteře byly naprosto nadšené z kabelek pro malé holčičky značky My Doll. Dva dny je nesundaly z ramene. :grinning: Mají je na www.babyinstyle.cz...
30. črc 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
14. bře 2015 v 15:13 • barca_h
Tvůj příspěvek