Dárečky pro 4 leté holčičky. Poraďte

markytkaz
9. lis 2011

Ahoj holky, zjistila jsem že máme plno hraček a jsou nevyužité. Od kuchynky, uklízecího vozíčku, přes kočárek, panenky až po knížky, puzzle, atd. Neměly byste typ na nějákou hru která je vhodná pro děti, i od 5 let? Můžete napsat i jakékoliv jiné věci pro inspiraci. Moc Vám děkuji.

tylinka
9. lis 2011

My máme 3.5 letou cácorku a řešíme ten samý problém. Většina hraček je na chvilku. Malá si vysnila dětský notebook, ale nevíme, jestli to není jen další zbytečnost. Ráda tantucuje a proto začínám uvažovat o tanečním koberečku.

markytkaz
autor
9. lis 2011

Kamarádka mi dala taky typ na taneční kobereček, třeba by ji to na chvilku bavilo. Můžu říct, že Zumba, na kterou chodí, ji pohltila 🙂

pebi
14. lis 2011

společenskou hru, není to teda pro samostatné hraní 🙂, doporučuju smart games, jinak jestli už má kuchyňku, tak dokoupit příslušenství, ať si v ní má s čím hrát 😉

markytkaz
autor
15. lis 2011

@pebi V kuchynce už má toho tolik, že to nádobí schovává i v troubě :D Navíc ji má už 2 roky, tak ji to tolik nebere :( Na tu společenskou hru se podívám. Děkuji za typ 🙂

berynka
15. lis 2011

Já pro dceru vybrala poníka Pinkie Pie (hrozně si ho přeje 😉 ), Bárbínu Arielu, barvičky na obličej, sádrové odlitky, šperkovnici s baletkou a holčičí Geomag.

kalo
15. lis 2011
kalo
15. lis 2011

Taky vím, že by se jí moc líbila tahle interaktivní kočička
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49215417&tab=2

Nemáte někdo typ na nějakého koníka nebo poníčka (aby to bylo třeba česací)....Ale nemyslím ty poníky od Hasbra..ti mi připadají ošklivý 😅 Aby to vypadalo jako koník, ale byl holčičí....

markytkaz
autor
16. lis 2011

@pebi Tak ten oslík je perfektní, toho budu určitě kupovat 🙂

markytkaz
autor
16. lis 2011

http://www.modroocko.cz/zbozi/4666/Jenga---Bare... a tohle už máme taky na cestě :D Při dlouhých, zimních, inverzních večerech se nebudeme nudit :D

pebi
16. lis 2011

@markytkaz ještě měli velblouda, ten byl lepší než oslík, ale vzala jsem posl. 2 kusy a zmizelo to z nabídky 😕
ta věž je dobrá, tu máme vyzkoušenou, zabaví se i dospělí 🙂

markytkaz
autor
16. lis 2011

@pebi Velblouda máme plyšáka, ale oslík se u nás nevyskytuje. Děkuji moc za výborný typ.

romca3
16. lis 2011

kreativní razítka tampomínos- mají mnoho sad od zvířátek po obchod, školku nebo profese. Dají se vybarvit a jdou vyprat.
Zámecké schody- logická hra taky pro celou rodinu od 4-99 let.

patrifialka
23. črc 2014

Ahoj,

my dost často nakupujeme kreativní hračky z Kreativní hračky, u mé pětileté dcerky se velice oblíbila sada na dělání šperků (náramky pak rozdává ve školce kamarádkám a strašně jí to těší 🙂, mému synovci jsme kupovali FISCHERTIP a také si s tím pěkně vyřádil 🙂)

helenaos
30. črc 2014

Není to zrovna hračka, ale jako dárek super: Moje neteře byly naprosto nadšené z kabelek pro malé holčičky značky My Doll. Dva dny je nesundaly z ramene. 😀 Mají je na www.babyinstyle.cz...

helenaos
7. srp 2014

TAkhle ty kabelky vypadají...
http://www.babyinstyle.cz/Divci-dzinova-vysivan...
🙂

barca_h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz