• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dárek jako poděkování pro holčičku 1-3 roky, poraďte

1. srpna 2014 
Prosim o radu, sestrenka mi dala spoustu veci po male, rada bych se ji odvdecila. Mala ted mela rok, chtela bych neco praktickeho a uzitecneho, cenove 1000-2000kc. Rada bych neco pro malou bud na ted nebo do budoucna nebo pro rodice, ale moc si nedokazu predstavit co. Odrazedlo s kolem uz maji, taky bazenek. Napadla me kuchynka nebo kocarek pro panenky? Moc dekuji za odpovedi :slight_smile:
26. črc 2014 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já teď pro malého koupila Indigové pohádky, jsou nádherné a dá se k nim objednat i skřítek Kvítko- o kterém je jedna z pohádek :slight_smile: To by mohl být hezký dárek.
26. črc 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesero co tak celoroční vstupenka do ZOO nebo permanentka do dinoparku - je to pro celou rodinu :wink:
26. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné jsou panenky od My Doll a jsou ručně šité, nezávadné a dobře se udržují. Mají je na www.babyinstyle.cz :slight_smile:
30. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesero

tak zkus takový malý stan s kuličkama....nebo i bazenek s kuličkama, to děti milují.....
domeček - děti se rády schovávají...
pianko
skákacího oslíka
vláček
autíčko které jezdí, když ho natáhneš pohybem dozadu
stoleček a židičku
pkud nemá, tak hracího psa fisherprice nebo jiné zvíře my máme králiky co skáčou a jedí
kostým na maškarní ( dcery mají víly, mají křídla, hulky, sukýnky...)
počítadlo
noemovu archu - je tam noe a asi 12 zvířatek, hrají a dají se vyndat a dávat zpátky přesně na místo...ovce bečí, prase chrochtá...plus melodie
napadá mě toho spousta....malou autodráhu pro deti, kdy si pouští malé autíčko po plastu (ve spirále)
stavebnici - velký lego kostky a nebbo klasický kostky hodně...
balony
bude štastná i když ji přineseš spoustu balonku nafukovacích...k něčemu...naše dcera měla na první narozeniny takovu radost z balonku, největší...větší i než z dárků....
a klouzačku...tu děti milují...
křesílko
30. črc 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s jedním z návrhů - kostýmek víly. Neteřinka ho vlastní a cítí se v něm úplně skvěle:slight_smile: Seženeš kolem tisícovky, nebo pak třeba malý sporáček s žárovkou :slight_smile:
31. črc 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně bych dala třeba poukázku do hračkářství, maminka si pak vybere pro dcerku, co bude chtít a ta nejlíp ví, co se jim hodí nebo co by se malé líbilo. Popř. nějakou tu celoroční vstupenku do ZOO, na bazén, do aquaparku,...
31. črc 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nedávno kupovala neteři, které je 14 měsíců, chodícího psa Westíka a skoro jsem jí ho ani nedala, jak byl k sežrání :grinning: nakonec jsem ho samozřejmě předala, ale bylo to fakt těžký :dizzy_face: koupila jsem ho na http://www.darkoviny.cz/chodici-pejsek-westie-449.html - mají tam i chodícího koně a kočku, ale protože má brácha doma psy, byla volna jasná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak se mi taky ještě osvědčily poukazy do DM - chodím tam furt, mám skoro dvouletou slečnu a před odchodem na mateřskou jsem dostala od kolegyň poukaz v hodnotě 2 000Kč a hned jsem ho tam rozfofrovala :wink: takže i takovýhle dárek udělá radost, rodiče si aspoň koupí to, co opravdu potřebují :grinning:
1. srp 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek