Dárek jako poděkování pro holčičku 1-3 roky, poraďte

tesero
26. črc 2014

Prosim o radu, sestrenka mi dala spoustu veci po male, rada bych se ji odvdecila. Mala ted mela rok, chtela bych neco praktickeho a uzitecneho, cenove 1000-2000kc. Rada bych neco pro malou bud na ted nebo do budoucna nebo pro rodice, ale moc si nedokazu predstavit co. Odrazedlo s kolem uz maji, taky bazenek. Napadla me kuchynka nebo kocarek pro panenky? Moc dekuji za odpovedi 🙂

ivcacekb
26. črc 2014

Ahoj, já teď pro malého koupila Indigové pohádky, jsou nádherné a dá se k nim objednat i skřítek Kvítko- o kterém je jedna z pohádek 🙂 To by mohl být hezký dárek.

petrajurinova
26. črc 2014

@tesero co tak celoroční vstupenka do ZOO nebo permanentka do dinoparku - je to pro celou rodinu 😉

helenaos
30. črc 2014

Krásné jsou panenky od My Doll a jsou ručně šité, nezávadné a dobře se udržují. Mají je na www.babyinstyle.cz 🙂

tarra27
30. črc 2014

@tesero

tak zkus takový malý stan s kuličkama....nebo i bazenek s kuličkama, to děti milují.....
domeček - děti se rády schovávají...
pianko
skákacího oslíka
vláček
autíčko které jezdí, když ho natáhneš pohybem dozadu
stoleček a židičku
pkud nemá, tak hracího psa fisherprice nebo jiné zvíře my máme králiky co skáčou a jedí
kostým na maškarní ( dcery mají víly, mají křídla, hulky, sukýnky...)
počítadlo
noemovu archu - je tam noe a asi 12 zvířatek, hrají a dají se vyndat a dávat zpátky přesně na místo...ovce bečí, prase chrochtá...plus melodie
napadá mě toho spousta....malou autodráhu pro deti, kdy si pouští malé autíčko po plastu (ve spirále)
stavebnici - velký lego kostky a nebbo klasický kostky hodně...
balony
bude štastná i když ji přineseš spoustu balonku nafukovacích...k něčemu...naše dcera měla na první narozeniny takovu radost z balonku, největší...větší i než z dárků....
a klouzačku...tu děti milují...
křesílko

klara123123
31. črc 2014

souhlasím s jedním z návrhů - kostýmek víly. Neteřinka ho vlastní a cítí se v něm úplně skvěle🙂 Seženeš kolem tisícovky, nebo pak třeba malý sporáček s žárovkou 🙂

white_tie
31. črc 2014

já osobně bych dala třeba poukázku do hračkářství, maminka si pak vybere pro dcerku, co bude chtít a ta nejlíp ví, co se jim hodí nebo co by se malé líbilo. Popř. nějakou tu celoroční vstupenku do ZOO, na bazén, do aquaparku,...

lenik1979
1. srp 2014

Já jsem nedávno kupovala neteři, které je 14 měsíců, chodícího psa Westíka a skoro jsem jí ho ani nedala, jak byl k sežrání 😀 nakonec jsem ho samozřejmě předala, ale bylo to fakt těžký 😵 koupila jsem ho na http://www.darkoviny.cz/chodici-pejsek-westie-4... - mají tam i chodícího koně a kočku, ale protože má brácha doma psy, byla volna jasná 😝 Pak se mi taky ještě osvědčily poukazy do DM - chodím tam furt, mám skoro dvouletou slečnu a před odchodem na mateřskou jsem dostala od kolegyň poukaz v hodnotě 2 000Kč a hned jsem ho tam rozfofrovala 😉 takže i takovýhle dárek udělá radost, rodiče si aspoň koupí to, co opravdu potřebují 😀