Dárek k 5. narozeninám pro chlapečka, poraďte

anopka
14. črc 2012

mamineky poradte mi prosím dárek k narozeninám pro petileteho kluka...nic me nenapada moc dekuji za inspiraci Iluša

mates22
14. črc 2012

kolo, koloběžka, trampolína, lego, balónky na zvířátka, bublifuk s obrovskejma bublinama, čtyřkolka, výrobník na cukrovou vatu, autíčko na dálkáč............. to je takhle těžké, každý dítě má jiné zájmy a navíc už toho určo doma spoustu máte 🙂

johnatanka
15. črc 2012

syn dostal kolo, trampolínu, stavebnici chevu, se sevou si také hraje, nadšený z lega, teď ho fakt berou stavebnice, parkovací garáže, taková ta dráha na autíčka - jakoby plastová autodráha, ale není to na elektriku, knížky o dinosaurech, od dětí dostal - roboauto, puzzle, dinosaury, dinosauří vejce - dá se do vody a vylíhne se z něho dinosaur, sada plastových vojáčků, teď ho bere hodně meč - už má 2 dřevěný...záleží v jaké cenové relaci, jestli je to dárek např. pro synovce do 200Kč nebo jen nějakou malou kravinku nebo naopak velký dárek.....je toho hodně....já doporučuji chevy a sevy stavebnice, u nás vele úspěch, pak jsou taky hezký ty geomagg, tuším...ještě jsem na ně nekoukala

lena27
15. črc 2012

od švagrové dostal povlečení na postel a byl nadšený

iza
4. srp 2012

Ahoj, podle toho co ho baví.....ale určo potěší kolo, nějaké hry (u nás byla hitovka Operace rychlá reakce), stavebnice, létající bublifuk, a různý malý blbosti, jako třeba takovej hnusnej panďulák ve slizu, co mu svítěj oči, prdící hmota atd :D