Dárek k prvním narozeninám pro synovce, poraďte

lucisuska
20. únor 2013

V sobotu jdeme s přítelem na narozeninovou oslavu našeho synovečka. Bude mu rok. Vůbec nevíme, co mu koupit. Rádi bychom ale nějakou hračku do 500 Kč, max. lehce přes 500 Kč. Můžete mi prosím poradit co přesně? Případně co jiného než hračku? Budu vám moc vděčná 🙂

veruska007
20. únor 2013

Největší hity kolem jednoho roku jsou u nás: velká tatrovka, duplo, domeček.
Kromě hraček se dává oblečení, ale z vlastní zkušenosti: málokdo se trefí do vkusu a velikosti.

elulin
20. únor 2013

Malé se libil krtkův stan nebo tunel na prolézání z Ikei.

veruska007
20. únor 2013

@elulin Naši divoši do tunelu nevlezli ani jeden 😅

stavba
20. únor 2013

odrážedlo motorku nebo pokud něco jiného než hračky, tak třeba nějaké pěkné povlečení, krásné jsou třeba s motivem postaviček z večerníčků např. krteček 🙂

elulin
20. únor 2013

@veruska007 Aha 🙂 .Nebo třeba hračky do vody,malá plave od mala,miluje vodu,pro takové dítko ideálka.

elulin
20. únor 2013

@stavba Krtek je drahý 😢

veruska007
20. únor 2013

@elulin My jsme dostali od kamarádky hračky do vany ... ale máme jen sprcháč 😒 .
Ale jinak super nápady. Akorát ten tunel - přijde mi to dost individuální. Naši kluci jsou fakt rarášci, pud sebezáchovy snad vůbec nemají, ale toho tunelu se báli a nevlezli tam nikdy.

stavba
20. únor 2013

@elulin do 500,- by se v pohodě vešli 😉

elulin
20. únor 2013

@stavba Fakt?na velkou popstel?takový jsem se dívala na netu kolem 800,kittyna to stejný.Nakonec jsem vzala medvidky a včeličky a ty prachy mame dvoje a to male vydrží snad do puberty 😀

elulin
20. únor 2013

@lucisuska Nebo třeba osušku,ted mají fakt suprové 🙂

stavba
20. únor 2013

@elulin proč na velkou? Vždyť je to pro roční mimčo, mluvím o povlečení do dětské postýlky

denisa_svatba
20. únor 2013

Koupila bych cokoliv z Dupla, myslím, že je to ideální a univerzální hračka

denisa_svatba
20. únor 2013

@stavba V roce bych už určitě nekupovala povlečení na malou postel, to už není zas až takové miminko a nevydrželo by mu to dlouho...

stavba
20. únor 2013

@denisa_svatba jako já nevím, ale např. rozměr 135x100 by ještě pár let vydržet mohl, vždyť teď musí mít něco kolem 80 cm

elulin
20. únor 2013

@stavba Tak to jooooo 🙂 Malé jsme nechali udělat velkou postel už docela brzy,protože nam v roce apůl vylézala dost nebezpečným způsobem.Tak to se vlezou urcitě.

elulin
20. únor 2013

@denisa_svatba Přesně tak,na to období jsem měla poděděné.

elulin
20. únor 2013

@denisa_svatba u nás Dupla moc nebrat.Dcera všechno dávala do pusy,to bych byla opatrnější 😠

elulin
20. únor 2013

Taky třeba dřevěné knížky pro nejmenší děti,v roce už by s rodiči dítko mohlo vyižívat.Malá knížky miluje 🙂 ,v tom mám vždycky jistotu.

veri25
20. únor 2013

my jsme dostali chodítko, takovéto co tlačí před sebou, nějaké to větší auto s kostičkama, později možno i na písek, knížku se zvířátky, velkou bednu na hračky s kolečkama a spoustu dětských sladkostí 😀

barborka09
21. únor 2013

@lucisuska A co se takhle třeba zeptat rodičů co by se jim hodilo? Já jako matka to preferuji a dodržujeme to i se sourozenci. Protože co si budem povídat - mít doma tři odrážedla i když každé trochu jiné mi je k ničemu. A myslím že ani tebe by nepotěšilo kdybys koupila něco co už malý má. Takže já osobně bych zavolala rodičům synovce a třeba bych navrhla jakou máš představu a nechala si potvrdit, že to co máš v plánu pořídit nemají. Co se tipů týče, tak jak píšou holky výše - tatra, odrážedlo, různé vkládačky, lego. Já osobně jsem synovci k prvním narozeninám koupila co mi bylo řečeno - jeden dostal plastové pískoviště, druhý kapsář za postel, další oblečení (i když to osobně jako dárek pro dítě moc neuznávám) no a neteři jsem pořídila fotoalbum. Vše bylo přání rodičů dítěte, takže spokojenost byla na obou stranách