Dárek pro 3letou holčičku

lovely22
12. říj 2017

Prosím doporučte dárek pro 3 letou holčičku do cca 1000Kč. My máme kluka, tak netuším s čím si dnes malé holčičky rády hrají 🙂 Děkuji ta tipy!

robin92
12. říj 2017

Taky mam kluka, ale hodne zalezi na tom co ma mala rada. Od kamoska mala miluje treba auticka 🙂 a ted ji bude kupovat takove mega lego, vypadalo to suprove a male se to moc libilo, v nejakem koutku na to narazily a nemohla malou odtrhnout. Jinak bych to videla treba na kocarek nebo domecek pro panenky? A kuchynku ma? Ze by chtela treba varit 🙂

madulinka
12. říj 2017
nikla80
12. říj 2017

jestli ma rada knizky tak albi tuzka, trochu drazsi, ale vyhraje si hodiny

drzticka81
14. říj 2017

MAM TRILETOUDCERU-nejvice si hraje s brachou s duplem, pak jsem ji udelala domek pro panenky evicky,pak si oblika barbiny, ma ipanenku miminko,nekdy vari v kuchynce, savi puzzle, nekdy rada hraje spolecenskou hru-napr.grabollo, maluje, plstelina.......ale nejvic duplo
na vanoce dostane: barbie morskou pannu, sophie-amulet-je tam mala figurka sophie a ten amulet se otevre a je to jeji zamek, pak lego lociku (nekdy uz si hraje i s legem se starsim brachou)¨, pak nabytek do domecku pro kraliky sylviayn,knizku medovnicka, spolecne s brachou drevene jidlo do kuchynky a interaktivniho chodiciho psa.......

stastnablcha
14. říj 2017

ked mala 3 tak sme sa velmi vyhrali s detskym divadlom... take co som este mala zo svojho detstva, ale viem ze sa to da kupit.. alebo babrinku a oblecenie