Dárek pro 6ti letou holčičku. Máte tip?

bohmici
21. čer 2013

Ahoj maminky potřebuji nějaký tip na dárek pro 6ti letou neteř. Do školy jde ale už má všechno nakoupené. Puzzle, hraček má taky plno. Chtěla bych něco originálního. 🙂 Předem moc děkuji za tipy.

vojtisek2007
21. čer 2013

@bohmici - tak to už by mohla být parádnice - tak co nějaký hezký kousek na sebe a k tomu doplněk do vlasů/na krk.....

ivuska027
21. čer 2013

ja by som mozno isla po takomto niecom http://www.mindok.cz/cz/hry/smart-hry-3/8595558... U nas tieto Mindok hracky mali a maju velky uspech.
Alebo najjednoduchsie je spytat sa rodicov. Nic nie je horsie ako duplicitny darcek, darcek, s ktorym sa nezahra, co nezaujme darovaneho. A mama ma vzdy tip na dobry darcek, vzdy 😉 😀

lv
21. čer 2013

stolní hru, člověče nezlob se..nebo hezký obrázek v rámečku..nebo to parádění /sponky, čelenky, taška../ to by zabralo u nás.

alexyn
21. čer 2013

Co treba mydlova laboratoř nebo nebo výroba krystalů? Nejaka hra - U Bongo apod. Nebo neco na sport - brusle, kolobezka...

socina
21. čer 2013

já jsem vždycky toužila po mikroskopu

petrajurinova
21. čer 2013

Máme sice kluka, ale v těch 6 letech si ještě většina dětí hraje tak nějak podobně - takže u nás měla na narozeniny největší úspěch hra "tučňáci na ledu" (a zabaví se tím i dospělý, když to náhodou dítě nezaujme), a pak takové hračky u kterých se dá pobíhat a hýbat se - plastové kuželky http://www.hrackyhopik.cz/editor/image/eshop_pr... , dětská obdoba petanque, nebo klasický hula-hula kruh a švihadlo.

antarres
21. čer 2013

Na sport zatím není? Naše malá ráda lyžuje, k 5. narozeninám dostane nové lyže....

coxa
21. čer 2013

Kupovala jsem kamarádčině holčičce obrázek, který se potře lepidlem a vysype barevným pískem a měl velký úspěch. Ona je hodně tvořivá, takže ji to bavilo.

dezyre
21. čer 2013

Šestileté holčičce jsem nakupovala v http://www.mojeznacka.cz/bijou-brigitte čelenku a sponky do vlasů s většíma kytkama a náramek na ruku.

hakanka
21. čer 2013

Kolečkové brusle, koloběžka, společenská hra - např. Labyrint, předplacený kroužek (podle toho, co malou baví - keramika, gymnastika), domeček na postel, parfém pro holčičky, přehrávač na CD do pokojíku + sada CD, vstupenka do divadla, předplacené vstupné do aquaparku 🙂

evich
22. čer 2013

tak já má celkem dobrou zkušenost se hrama (PRO SÉGRU) - dost dobrá je třeba super farmář nebo hej, to je moje ryba....

lusyy
22. čer 2013

Co treba elektronickou mluvici mapu. Maji ji ted na vykupto.cz za skvelou cenu. Jde do skoly,takze prima pomucka k uceni. Je tam cela cr. Rozdelene kraje,hrady zamky,perfektne zpracovane. Budu ji kupovat 7letymu synovcoj k Vanocum.

ketty123
5. črc 2013

Pro divky jsou skvela detska tetovani, libi se jim parada, ja koupila zde - tats.cz/detske-tetovani

luckas85
23. říj 2014

Ahoj, my jsme nedávno řešili podobný problém. Dostali jsme za úkol koupit nějaký kreativní dárek pro 6-letou neteř. Nakupování papírových bloků s pastelkami, plastelínu nebo vystřihovánky mi nepřijdou moc originální. Po několika denním přemýšlení, jsem sedla k PC a přes google se mi podařilo najít takové kuličky, které se k sobě dají slepit ( stačí vodou) a vytváří se z nich obrazce, ty se přežehlí a je hotovo. Už se těším, co vyrobíme. Obrázky co jsem viděla, vypadají moc slibně. Jsem zvědavá a i já se těším na výrobu 🙂