Dárek pro děti mého partnera, poradíte?

madja
29. srp 2012

Zdravím, holky. Prosím o rady, nápady... co nevidět chystáme s přítelem seznámení mě a mých dětí s jeho dětmi. Ráda bych jim koupila nějaký malý dárek (nebo dárek za mě a mé děti), bohužel mě nic nenapadá. Vím, že bych se měla informovat jejich otce, nicméně z něj nemůžu nic "vydolovat" kloudného...chlap no 🙂.
Jeho synovi je 8 let, rád tráví čas u počítače (a počítačových her) - tomu já nerozumím, ani to nepodporuji 😅 . Jeho dcera má 6 let, jde do školy, všechno už má. Ráda se hezky obléká, je to typická parádnice...asi jako každá holčička 🙂.
Děkuji za reakce.

marecek4
29. srp 2012

@madja záleží na tom,kolik taky hodláš investovat,ale holčičce nějaký řetízek nebo náušničky a klučinovi hodinky neurazí,potěší a ani nemusíš moc investovat,nebo oběma řetízek se znamením

veruska007
29. srp 2012

No, já bych jim koupila nějakou společenskou hru, kterou si můžete zahrát všichni. To by byl takový hezký symbol, ne.

madja
autor
29. srp 2012

Investici předpokládám do 1000,-Kč pro oba.
@veruska007: moc hezký nápad - děkuju za typ, nicméně mezi dětmi je velký věkový rozdíl ☹, asi bychom si nezahráli všichni stejně 🙂

veruska007
29. srp 2012

@madja Rozdíl 6 a 8 let je v pohodě, koukni v hračkářství, většina her je pro děti od šesti a většina z nich má variantu třeba 2-4-6 hráčů 😉. Kolem 600,- se dají koupit úžasné hry.

elana
29. srp 2012

@madja hezká je třeba hra Labyrinth; je i ve variantě Junior a tu fakt doporučuju (třeba tady, jen první odkaz co mi to vyhodilo: http://www.spolecenskehry-hracky.cz/spolecenske...). Pozor na Labyrinth Duel-to je jen pro dva a moc zábavná není, je to spíš hlavolam. Ale ta původní je skvělá, pobaví se celá rodina a kolikrát právě ti nejmenší slaví dost úspěchy, až by se jeden divil, jak jim to pálí😉

madja
autor
29. srp 2012

@veruska007 já myslela rozdíl mezi mými dětmi a jeho 🙂

nokky
8. zář 2012

Můj nápad je Lego. To je univerzální hračka a myslím si, že tu buď dítě (kluk) miluje a nebo ji nezná🙂 A navíc mají teď pěknou kolekci pro holky- Lego Friends.

janule11
8. zář 2012

@madja společenská hra je fajn, ale spíš bych koupila každému něco osobního, jen pro něj 🙂.
Klukovi bych koupila nějaký pěkný kvalitnější fotbalový míč - zakopat si můžete všichni společně 😉 . A holčině podle toho co ráda nosí, asi dívčí kabelku a k tomu pěknou šálku (šátek) co se teď nosí jako doplněk k oblečení, dělají teď pro holčičky krásné věci.
Přeju ať máš šťastnou ruku při výběru a hlavně úspěch u přítelových dětí 😀

bocinka
8. zář 2012

Já bych teda koupila něco každému zvlášť, protože pak se budou cítit jedineční.... Holčičce určitě řetízek, nebo nějakou pěknou sukýnku, prostě něco "čačí" a klukovi nějakýho lego hero factory, nebo zjistit od přítele co má mimo PC rád, můj synovec miluje vše, co si sám sestaví a je to jako bojovník, dinosaurus, nebo robot... 😉 😉 přeju šťastnou ruku...

ostrov_her_a_hlavolamu
13. zář 2012

@majda mezi dětmi není tak velký rozdíl věku, dají se vybrat i hry, kde ta menší nebude handicapovaná a toho většího to bude i tak hodně bavit 😉 Klidně zkuste třeba hru "Ty krávo!" (prosím neurazte se, ta hra se tak skutečně jmenuje 😉) Děti ji milují a dospěláci pravidelně prohrávají... Pokud holčička ráda tvoří, tak je super věc třeba Fanta Color Daisy. U té stavebnice je knížečka s obrázky, ale samozřejmě si může vymyslet jakoukoli svou mozaiku... Pro malého zkuste třeba kuličkodráhu Spacerail... Pokud budete chtít, dejte mi vědět a můžu poradit další věci. Třeba se vám budou hodit tipy na Vánoce 😉

kleae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gufiun
25. zář 2013

Já bych se přiklonil k již zmíněnému Legu. Kluky obecně stavění baví a pro děvče je, což vím z vlastní zkušenosti, Lego Friends opravdu dobré. Spousta informací je na http://www.fandimekostickam.cz/prehled-stavebnic/ .

kitinka76
25. zář 2013

@ostrov_her_a_hlavolamu doporučte něco pro děti 10+ děkuji 🙂

sony12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz