Dárek pro dvojčátka. Je vhodné odrážedlo?

barborkavz
27. říj 2011

Dobrý den,
kamarádka má dvě dvojčátka, takové dva rošťáky. A budou mít teď druhé narozeniny. Myslíte, že bych jim mohla koupit odrážedlo nebo odstrkovadlo? Mají na to už věk? Popřípadě kde.

crca
27. říj 2011

@barborkavz určitě na to mají věk,já jim je kupovala loni na Vánoce a to jim byl rok a 8 měsíců 😉 Kupovala jsem to teda přes net na MMB,ale dají se sehnat třeba i v Tescu,v Dráčiku(obchod s hračkama),prostě všude kde prodávají pro děti 😉

barborkavz
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miskadis
27. říj 2011

My taky budeme kupovat Sárince k vánocům odrážedlo - nejspíš to vyhraje toto: http://www.popron.cz/odrazedlo-enduro-mensi/s-6...

barborkavz
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barborkavz
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulka
27. říj 2011

@barborkavz www.mimibazar.cz
my teda k druhým narozeninám koupili koloodrážedlo first bike 🙂 ,ale je to poměrně drahá záležitost, takže pro dvojčata asi ne

barborkavz
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajapoj
27. říj 2011

@barborkavz a nemají něco takovýho? myslím, že enduro nebo jakýkoli odstrkovadlo pro 2letý dítě je dost pasé, že něco takovýho už dávno má a jestli nemají tak určitě ne to malý
My jsme teď objednávali na vánoce kolo odrážedlo čtyřlístek, vychází docela dobře v recenzích a cena taky ujde
http://www.funkids.cz/cz/menu/114/katalog-hrace...

ale fakt bych prvně vysondovala, jestli už to nemají, je to přece jen drahá investice. nebo co třeba nějaký ten klučičí ponk nebo nějaké velké auto (autem se podle mě nikdy nic nezkazí), eventuelně stavebnice

smardik
27. říj 2011

@barborkavz odrážedlo-enduro bych určitě nekupovala to už podle mě mají,děti na tom jezdí kolem roku. Kolo odrážedlo je dobrý nápad,ale je jich na trhu tolik že nevím zda bych měla odvahu ho koupit jako dárek. já bych se kamarádky na rovinu zeptala co máš koupit

u nás třeba dost jede lego duplo, dobrý nápad je i vláčkodráha, nějaké kvalitnější a větší auto-wader, bruder

barborkavz
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smardik
27. říj 2011

@barborkavz určitě se zeptej,škoda peněz koupit něco co už mají nebo se jim nebude líbit a kupovat 2 odrážedla by ses asi prohla a jedno je na houby at se nehádají,za mě fakt asi to lego duplo 🙂

barborkavz
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weri1
27. říj 2011

@barborkavz odrážedlo myslím dobrej dárek, taky máme enduro

jarmilak79
2. lis 2011

taky si mysli, sice kupovat 2 je asi moc. Nasemu malemu jsme koupili drevene tuptup a jsme moc spokojeni.
Je to tohle: http://www.drevanek.cz/drevene-odrazedlo-tuptup...

lindaaax
2. lis 2011

nechci úplně od odrážedla zrazovat, vlastní zkušenost nemám, ale četla jsem v poslední mamince, že to lékaři moc nedoporučují...mám kamarádky s malými dětmi a vždy se narovinu zeptám, co máme koupit, co je potřeba. třeba řekne bodýčko vel. 74. nějaké vyberu a to konkrétní provedení je potom to překvapení 🙂

weri1
5. lis 2011

@lindaaax s proč ho nedoporučují? 🙂 ......za chvilku ty dítka nebudou moct nic 😅

mamkamarketa
5. lis 2011

@lindaaax nepletes si to s kolobezkou? ty se nedoporucuji, narozdil od odrazedel

barborkavz
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz