Dárek pro kluka 6 let, prosím o tipy

valouchv
11. lis 2016

Ahoj, prosím o tipy na vánoční dárky pro kluka 6-7 let. Jsem už trochu bezradná. Děkuji. V.

berynka
11. lis 2016

Samozřejmě lego, pak jsem kupovala stavebnici Walachia, je ještě jedna, kde se staví z cihliček a "malty", stolní hokej/fotbálek, elektronická stavebnice Voltík, vděčné jsou encyklopedie a knížky pro malé zálesáky 😉

valouchv
autor
11. lis 2016

lego je jasná věc, to musí být, to je pravda, jen jsem chtěla něco na překvapení, něco, z čeho by byl paf, no..

hanicka_langova
11. lis 2016

Třeba stavebnice merkur. Kolo. Či jiné sportovní náčiní tedy pokud rád sportuje...

valouchv
autor
11. lis 2016

kolo má, i koloběžku, merkur je ještě těžký..no je to složité

lassii
12. lis 2016

Naši kluci rádi Dixit deskovou hru 🙂 ale chápu,já taky nikdy nevím,navíc dostavají plno dárků od rodičů,babiček a to je pak těžký.

odula
12. lis 2016

@valouchv dalekohled, foťák.

lenkaluk
12. lis 2016

Bryle na nocni videni? Mivaji ve vetsich hrackarstvich...

dudysek
12. lis 2016

Náš hlavní dárek pro 6,5letáka bude dalekohled, ale takový ten na trojnožce, žádná hračka, dá se s ním pozorovat opravdu daleký vesmír. Snad se mu bude líbit. Pak mezi babičky rozhodíme to, co si přál. Podmořské lego, chemická a mýdlová laborator, 3D puzzle dinosaura. S Merkurem ještě taky vyčkávám, tak 1-2 počítám. Kolo dostane k narozkám v dubnu, už je mu stávající malé.

flosmanka
12. lis 2016

Taky mám kluka 6,5 let. Slavíme vánoce s babičkou a se strejdou a švagrovou, takže dárky jsou za všechny. Dostane menší lego Starwars - toho černého se světelným mečem, všeobecnou encyklopedii, fotbalové povlečení a fotbalové hodiny na zeď, plyšáka - hrozně rád se s nimi mazlí a všechny má v posteli 😀, hru Tik tak bum. A jako hlavní dárek 7" tablet od Lenova. Nechtěla jsem mu ho původně koupit, ale vzhledem k tomu, že nemáme doma ani PC, ani tablet ani notebook, tak jsem nakonec usoudila, že proč ne. Už jsem mu tam stáhla hry, ty co vím, že ho budou bavit a taky naučné. Má to dětský režim, a nastavila jsem na max. 1 hodinu denně a pak se mu vypne 😎, bez přístupu na internet.

ev.ka
12. lis 2016

My asi půjdeme do stavebnice www.mojepony.cz
asi z toho při rozbalení PAF nebude, teprve bude muset přijít na to její kouzlo, ale to snad nevadí
někdy jsou děti paf z úplné blbiny
syn k narozeninám dostal svítící baterku na ruční pohon a úplně ji miluje 😀
K dostání např v decathlonu

valouchv
autor
12. lis 2016

Tu baterku jsem videla v ikei,budu kupovat..ma ale jeste 3leteho brachu,tak taky neco co mu ten mladsi hned nerozbije..problem je v tom,ze vybiram darky za vsechny pribuzne

valouchv
autor
12. lis 2016

Moc ale vsem dekuji za napady

vorllinka
12. lis 2016

Můj šestiletý syn dostane - lego (celkem asi tři krabice), tablet, vysílačky (ty jsme dneska zrovna s manželem zkoušeli a tipuji, že to bude top dárek 🙂 ) baterku, 3D puzzle, nějaké maskované oblečení, funkční oblečení na sport a rostoucí svítící krystal. Jsou to dárky od nás, od babiček a od manželovy sestry.

petul81
16. lis 2016
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.
valeriem
16. lis 2016

U nas lego, transformer, nerf. Pro 6 leteho spis musim eliminovat

odula
16. lis 2016

@petul81 to je super nápad. ;) Ještě mě napadla RC Lodička. Klidně za pár kacek z Ali. Malej se u ni děsně vyblbne 🙂

valouchv
autor
16. lis 2016

dnes jsem koupila albi elektronickou tužku, pro malého tříléťáka Snadné hraní a pro toho šestiletého Svět zvířat, pokud je to chytne, tak třeba k narozeninám dostane Angličtinu. Máte ji někdo doma, jste s ní spokojení?

rasputin
15. lis 2017
Uživatel rasputin je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rasputin.

No my to máme doma letos trošku těžší. Kluk už je poněkud větší a z různých skládaček nebo knížek už moc nadšený není. Co tak říkal, tak chce S.W.A.T. tričko https://www.armytrika.cz/tricko-swat-special-weapons-and-tactics.html nebo něco podobného a k tomu mu koupíme asi i nějakou počítačovou hru. Nejvíc by si asi ale přál nový telefon. Chtěl by už nějaký kvalitnější ať se může před kamarády chlubit a hrát na něm hry a tak podobně. Jenže nevím, máme docela starost, že mu koupíme nějaký dražší telefon a on ho za měsíc - dva někde ztratí. To bych ho snad přerazila... ale zase na druhou stranu se musí naučit zacházet s dražšími věcmi. Když ho ztratí dostane starou tlačítkovou Nokii a může se jít klouzat :D No nevím, ještě se budeme muset rozhodnout...

kacenicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz