Dárek pro právě narozené miminko. Poraďte

hrusticka84
10. lis 2010

Jaký dárek by vám pro vaše právě narozené miminko udělal největší radost????Za pár týdnů budu poprvé tetou 🙂 🙂 🙂 .
Já dostala po narození Josefínky peníze.....mě to příjde takový neosobní 😎 😎 😎 .Co udělalo radost vám,nebo co by vás potěšilo ?
Švagrová je trošku jiná než já,ale i přes to se na..... asi synovečka těším.

kuldas7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zaneta264
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
achjonetusim
9. lis 2014

Balík plen, těch není nikdy dost dost.

bafijka
5. pro 2014

Já mohu doporučit nějaké originální dětské body, třeba i vyráběné na míru. 🙂 Např. s údaji o narození miminka nebo se jménem. V té nejmenší velikosti je to pak úžasná památka. 😵

vanoce14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nonacek
6. pro 2014

proc se z modrého koníka dela reklamní kampaň?😲

luciamala1979
6. pro 2014

Pleny. Určitě je využijou, třeba bílé pampersky jsou nejlepší, jde to neskutečně do peněz pomůžou..

jana_ul
19. pro 2014

Když to vezmu zpětně, tak dárek pro právě narozené miminko je tak trochu i dárkem pro rodiče. Peníze mi také přijdou neosobní, ale co třeba praktický dárek, který mamince i miminku (a tatínkovi samozřejmě také 🙂 ) ušetří nervy, když zrovna nebude miminko ve své kůži - mám na mysli digitální teploměr. Při pořizování základní výbavičky jeho nákup většinou rodiče odkládají - my ho také koupili, až když bylo dcerce 18 měsíců. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Thermoval duo scan - nyní ho mají dokonce v dárkovém balení https://www.mall.cz/detske-teplomery/hartman-th... Tak ať něco hezkého vyberete, a dárek potěší 🙂

emisekkk
19. pro 2014

Já všem kamarádkám vozím kvalitní plínky a vlhčené ubrousky. To na 100% použijí a vždy to kvitují s povděkem, že je vidět, že jsem praktik (3 děti). Hraček a oblečení dostanou vždy dost a hlavně si mnohé chtějí sami toto vybrat. Plínek není nikdy dost.. 😝

silvapokorna
20. pro 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Já jsem za praktické dárky. Pořídila bych dětský digitální teploměr. Kvalitní jsou od Hartmannu. Thermoval kids, ten má pevnou špičku, nebo s ohebnou špičkou Thermoval kids flex. Koukni na heureku na popisky a recenze. Tady: http://www.heureka.cz/?h[fraze]=Thermoval+kids+flex Doporučila bych ten s ohebnou špičkou, co je bezpečnější a pohodlnější u opravdu malých miminek. Dá se použít i klasicky pro starší děti a dospělé. Je voděodolný a má i paměť pro uchování poslední naměřené hodnoty. A k tomu nějakou miminkovskou drobnost, třeba dupačky, nebo chrastítko. 🙂

luji
20. pro 2014

Ja bych uvitala poukaz na foceni od nasi oblebene fotografky, protoze to stoji dost penez a ja bych se nejradsi s rodinou fotila co ctvrt roku 😉 Fotky jsou pro me nejlepsi pamatka 😵

magdalenasvo
21. pro 2014

Sestra čeká v lednu a koupila jsem jí pro malou tento vlněný fusak: http://www.oveckarna.cz/detsky-fusak.html. Je ale pravda, že jsem se jí předem zeptala. Jinak taky spoustu hadříků a album na fotky, kam se dopisují různé události v životě dítěte. Mně udělala největší radost ručně dělaná postýlka od manžela, ale je mi jasné, že to není klasický dárek...

salot
30. pro 2014

Možná bych v rámci originality zkusila i balení eko plenek - jako na zkoušku. http://amplion.centrum.cz/36539-sada-eco-plenek... - tady jsem je teď viděla ve slevě, líbí se mi a cena se mi zdá také rozumná. Ale nejsem v tom zkušená a neporadím, jestli jsou právě tyto ty pravé...

jitavrtule
30. pro 2014

z toho, co ještě nezaznělo, mi jako fajn menší dárek přijde prací přebalovací podložka - zespoda má nepromokavou PUL vrstvu, zeshora flís. Je bezva na cesty, jen tak na ležení, do kočárku, případně venku v trávě se na ní dá sednout, aniž by si člověk namočil zadek 🙂
něco takového:
http://www.prdelkavbavlnce.cz/www-prdelkavbavln...
Mě by třeba potěšily nějaké látkové plenky(AIO nebo kalhotovky), ale to je otázka osobní preference, toho kdo používá jednorázovky by to asi moc nenadchlo. Na druhou stranu kvalitní čtvercové bavlněné plenky se šiknou všem - třeba mušelínové Imse Vimse, ty barevné, jak jsou v balení po 4 kusech - na utírání, na blinkání, pod hlavičku.
Případně třeba nějakou hodobožovou péřovou zavinovačku nebo fusak - ten od @magdalenasvo je luxusní!!! ten by se mi teda taky líbil 🙂

berusinecka
30. pro 2014

Krasny darek je plenkovy dort. Muzes tem dat cokoliv. Bud pampersky nebo latkove. Usinacka, dudlik, backurky, nahrivaci polstarek...

tomlas
5. kvě 2015

souhlasím s tebou, dort z plenek je super dárek, všem se to líbilo a vše co bylo v dortu se dalo použít. A bez hřejivého plyšáka malý adam ani nejde spát.

marzil
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
celaskon87
5. kvě 2015

Nejvíc nás potěšila deka.

lusyy
5. kvě 2015

Mne se tedka taky narodil synovecek,ptala jsem se zda maji nejaky prani a nemaji. Takze jim koupim v nunu nana velky obraz ve kterem jsou ramecky na fotky a pak nejakou drobnost,treba latkovou knizku a mamince samozrejmne kytku. Myslim,ze i mamci si neco zaslouzi 🙂

scruffy
5. kvě 2015

Tak pokud bude kojit, tak kojicí čaje, z oblečení bych přivítala body ve větších velikostech s dlouhým rukávem, pokud bude používat pleny a nemá mega zásobu, tak třeba ty ve velikosti 3-4, látková přebalovací podložka, mně třeba hračky potěšily, protože ty jsme vůbec žádné nekupovali, nebo třeba třešňový nahřívací polštářek.

luciepisek
5. kvě 2015

Nebo treba denicek naseho detatka 🙂

maki73
5. kvě 2015

Nás rozhodně nejvíce potěšil poukaz na focení miminka, to byl asi nejlepší dárek, co jsme dostali a potom plenky dostali jsme zdobené látkové i jednorázovky a to jsme vážně plně využili...jinak já osobně dostala pro malou nádherné věci na oblečení od kamarádek, ale toto je podle mne hodně o náhodě, jestli se trefíte mamince do vkusu, nebo jestli vůbec využije, takže osobně bych do toho asi nešla...rozhodně jsem tedy nechtěla žádné prachosběrače, to bych určitě neocenila a naštěstí nikdo tak blbý nápad neměl, potom malá dostala velmi drahé zlaté náušnice, které má schované, protože jsme jí nenechali propíchnout uši, takže také nedoporučuji 😀.

ema_s
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmiteckas
27. čer 2015

Otázkou je, co už svagrova mají pořízeného. Fajn je dárkový poukaz do dětského obchodu, at si vybere, co potřebuje, nebo třeba kvalitní deka, tech není nikdy dost, je to neobvykly darek,ale podle me se fakt hod, plus k tomu něco ještě . Nakupovala bych oblečení, to co jsem dostala třeba trička s kratkym rukávem, pro miminko, to jsem vůbec nevyuzila

jaruskamoltasova
10. srp 2015

Mně udělal největší radost dárek od sestřenice, kdy jsme pro malu dostali krásné naušničky, takže když teď někdo z blízkých čeká holčičku, tak mám s dárkem vždy jasno 🙂

maudn
10. srp 2015

me osobne by nejvetsi radost udelali pleny (vetsi cislo, pokud je pouziva,tech malych je vetsinou nakoupeno dost), ty pleny dost mizí a stojí to dost penez, ostatni darky- hracky a bodycka nam byli vzdy na prd

neyki
10. srp 2015

Dobrý den,

souhlasím, že je důležité se zamyslet nad tím, jestli bude dárek opravdu užitečný a maminka (a miminko) ho ocení.
Pokud plánujete dáreček, který bude mít miminko na dlouho, určitě jsou vděčným dárkem malé náušničky. Samozřejmě jen v případě, že víte, jestli s tím maminka souhlasí 🙂

nikollee
11. srp 2015

Naušničky jsou super nápad a ten výběr všude jůůů 🙂

Krásnéé
http://www.nausnice.cz/detske-nausnice-z-bileho...

ema_s
24. srp 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Poukaz na focení v domácím prostředí je pěkný dárek, ale do toho bych šla jen s ověřeným fotografem, aby jsem vědela, že bude rodinka spokojena případně mě nejvíce teď teší dárky které jsou třeba už pro větší miminko, protože pro novorozeně mi dává každej :D

naturbabyshop
30. srp 2015

Taky se příkláním k darování poukazu. Pokud přesně nevíte, co chybí, popř. co udělá radost mamince 😉 je dárková poukázka na nákup oblečení, potřeb pro miminko atd. ideální.