• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dárek pro právě narozené miminko. Poraďte

29. července 2016 
Kdyz se mi narodila Eliska, dostali jsme dort z plenek. A v tom dortu byli jeste drobnosti pro miminko - deka, bryndacky, obleceni a nejaka hracka. Dost me to potesilo.
30. srp 2015 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše rodinná firma (manžel žil 7 let na Krétě ) začala loni vyrábět dárkové krabičky s olivovými produkty u organického krétského olivového oleje. Nerada si dělám reklamu v diskusích, ale třeba se někomu bude líbit, co jsme vymysleli.
Nápad totiž vznikl tak, že jsme neustále vymýšleli další a další dárečky pro kamarádky z okolí, až jsme tomu dali formu a tvar :slight_smile: a nyní nabízíme balíček i na našem eshopu.
Za všechny produkty mohu dát ruku do ohně - jsou odzkoušené na našem malém Ondrovi i na desítkách dětí od kamarádek a známých.
Nevím, zda se smějí přidávat odkazy na komerční weby, ale ten náš se jmenuje Olivový obchod. Najdete ho na lehce přes kterýkoliv vyhledávač a balíček se jmenuje Dárkový balíček pro miminka a novorozence.
Snad někoho inspirují!
30. zář 2015 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávat peníze k narození dítěte mi příjde taky trapný , nevidím důvod někomu dávat peníze, když se mu narodí dítě :slight_smile: ( pokud nejsi teda třeba babička), na druhou stranu na každou návštěvu se nejde s prázdnou, takže bych také volila praktický dárek, plínky, kosmetika na mimi, nějaká pěkná hračka do kočárku, nebo to zmíněné fotoalbum a nezapoměla bych ani na maminku, třeba její oblíbenou voňavku nebo šperk
30. zář 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro prakticke darky a u miminka byvaji nejpraktictejsi plinky. dobre je se predem zeptat, aby uz nemeli vlastni zasoby. pro estety doporucuji plenkovy dort. porad jeste to ne kazdy zna, takze udela velkou radost :wink:
30. zář 2015 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame 3 deti, takze tych darcekov sme uz dostali kopec a rozdelili by sme ich do dvoch kategorii a to blbosti alebo darceky, ktorymi nic nepokazite ale v podstate nic moc. Az pri tretom sme dostali pekny a prakticky darcek, ktory sa mi nielen pacil ale vsetko z neho sme aj vedeli pouzit. Takze pri narodeni dietatka uz darujem dort z plenek s hrejivym plysakom. My ho kupujeme na darek.cz, je mozne ze ho maju aj inde, ale mam s nimi velmi dobre skusenosti.
8. led 2016 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tá torta z plienok je naozaj pekná, ale mne sa viac paci ta trojkolka, co maju v ponuke, teda pre chlapca mi to pride ako vhodnejsi darcek
10. dub 2016 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprosto super je BEATITUDO SIKKER, je to elektronická manikúra na nehtíky pro děti. Dítě nepoškrábe sebe ani mamku při kojení, protože nehtíky nejsou ostré jako po nůžkách, nebo kleštičkách a navíc je to bezpečný i při krácení tak malých nehtíků. Ocení každý rodič.
20. čer 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě záleží, jestli chceš dát něco klasického nebo ne. Já kamarádku - novopečenou maminu :wink: obdarovala deníkem miminka (najdeš na umeleckadilnabk.cz), přišel mi originální a super a jí udělal radost, protože potřeby pro mimčo si stejně vybírá sama. Dost ho používá, navíc je to věc, která mimču zůstane :wink:
29. črc 2016 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek