Dárek pro právě narozené miminko. Poraďte

hrusticka84
10. lis 2010

Jaký dárek by vám pro vaše právě narozené miminko udělal největší radost????Za pár týdnů budu poprvé tetou 🙂 🙂 🙂 .
Já dostala po narození Josefínky peníze.....mě to příjde takový neosobní 😎 😎 😎 .Co udělalo radost vám,nebo co by vás potěšilo ?
Švagrová je trošku jiná než já,ale i přes to se na..... asi synovečka těším.

aklin
30. srp 2015

Kdyz se mi narodila Eliska, dostali jsme dort z plenek. A v tom dortu byli jeste drobnosti pro miminko - deka, bryndacky, obleceni a nejaka hracka. Dost me to potesilo.

teriaondrasek
30. zář 2015

Naše rodinná firma (manžel žil 7 let na Krétě ) začala loni vyrábět dárkové krabičky s olivovými produkty u organického krétského olivového oleje. Nerada si dělám reklamu v diskusích, ale třeba se někomu bude líbit, co jsme vymysleli.
Nápad totiž vznikl tak, že jsme neustále vymýšleli další a další dárečky pro kamarádky z okolí, až jsme tomu dali formu a tvar 🙂 a nyní nabízíme balíček i na našem eshopu.
Za všechny produkty mohu dát ruku do ohně - jsou odzkoušené na našem malém Ondrovi i na desítkách dětí od kamarádek a známých.
Nevím, zda se smějí přidávat odkazy na komerční weby, ale ten náš se jmenuje Olivový obchod. Najdete ho na lehce přes kterýkoliv vyhledávač a balíček se jmenuje Dárkový balíček pro miminka a novorozence.
Snad někoho inspirují!

elu
30. zář 2015

dávat peníze k narození dítěte mi příjde taky trapný , nevidím důvod někomu dávat peníze, když se mu narodí dítě 🙂 ( pokud nejsi teda třeba babička), na druhou stranu na každou návštěvu se nejde s prázdnou, takže bych také volila praktický dárek, plínky, kosmetika na mimi, nějaká pěkná hračka do kočárku, nebo to zmíněné fotoalbum a nezapoměla bych ani na maminku, třeba její oblíbenou voňavku nebo šperk

ducik
30. zář 2015

jsem pro prakticke darky a u miminka byvaji nejpraktictejsi plinky. dobre je se predem zeptat, aby uz nemeli vlastni zasoby. pro estety doporucuji plenkovy dort. porad jeste to ne kazdy zna, takze udela velkou radost 😉

lastom
8. led 2016

My mame 3 deti, takze tych darcekov sme uz dostali kopec a rozdelili by sme ich do dvoch kategorii a to blbosti alebo darceky, ktorymi nic nepokazite ale v podstate nic moc. Az pri tretom sme dostali pekny a prakticky darcek, ktory sa mi nielen pacil ale vsetko z neho sme aj vedeli pouzit. Takze pri narodeni dietatka uz darujem dort z plenek s hrejivym plysakom. My ho kupujeme na darek.cz, je mozne ze ho maju aj inde, ale mam s nimi velmi dobre skusenosti.

modrofuzik79
10. dub 2016

Tá torta z plienok je naozaj pekná, ale mne sa viac paci ta trojkolka, co maju v ponuke, teda pre chlapca mi to pride ako vhodnejsi darcek

manzelka2281
20. čer 2016

Naprosto super je BEATITUDO SIKKER, je to elektronická manikúra na nehtíky pro děti. Dítě nepoškrábe sebe ani mamku při kojení, protože nehtíky nejsou ostré jako po nůžkách, nebo kleštičkách a navíc je to bezpečný i při krácení tak malých nehtíků. Ocení každý rodič.

kralici_packa
29. črc 2016

Podle mě záleží, jestli chceš dát něco klasického nebo ne. Já kamarádku - novopečenou maminu 😉 obdarovala deníkem miminka (najdeš na umeleckadilnabk.cz), přišel mi originální a super a jí udělal radost, protože potřeby pro mimčo si stejně vybírá sama. Dost ho používá, navíc je to věc, která mimču zůstane 😉

klara_sem
6. lis 2017

@hrusticka84 Tak mě se vždy osvědčila taková ta krásná hadrová knížka, s různými cinkrlátkama, mačkátkáma , zvířatky atak. Je to pro nejmenší děti, ale i starší dítě sito rádo prohlíží.

yoursweetcherry
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chocolady
29. lis 2017

Z darku pro maleho me nejvic potesily kokina pro mamku a spolecnost navstev :p :D
Obleceni si nemyslim ze je uplne vhodny darek - ja osobne bych mohla porodit 5 deti a porad bych nemusela mesic prat :D
Jinak mezi dalsi uzitecne darky radim plinky, detsky caj, kousatko, bubchen krem na opruzenou dupu..
Dalsi vec co me napada jako pekna pamatka - muzes malemu koupit nejaky malicky privesek ze stribra nebo zlata - od tet a strycu jsem od kazdeho dostala ke krtu a vyuziju je do konce zivota 🙂

dasamosnova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlinakm
29. lis 2017

Ja osobne co potrebovala tak mela predem koupene a pripravene. Dostala jsem kosmetiku ktera nam nevyhovovala a dodnes mi tu lezi. Obleceni je taky nevhodne. Plenkovy dort je sice pekny, ale ja treba doma uz pleny koupeny mela a dalsi by se mi nehodily. Bud bych se zeptala jestli neco jeste nepotrebuje a nebo koupila poukaz do detskeho obchodu/l ekarny. Nebo kamaradka dostala vysivanou deku do kocarku/postylky se jmenem ditete. Je to hezka pamatka kterou dost vyuziva i po roce..

lisianne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karlas94
27. srp 2020

ahoj chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti s www.bebedeparis.cz ? Dárečky vypadají pekne, ale zatím jsem o nich moc neslyšela

kindycz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz