Dárek pro prcka známých, máte nápad?

lady_giraffe
21. črc 2013

Ahoj,
plánujeme jet ke známým, kteří mají 5 měsíčního prcka, kterého jsme ještě neviděli a přemýšlím o dárku.
Osobně mám pocit, že hadříků a hraček mají dnešní mrňousové až až a ráda bych dala něco praktického v cenové relaci několika stokorun. Máte nějaké nápady? (Přemýšlela jsem o balíku plín, ale ráda bych, aby byl dar trochu tvalejšího rázu 😀 )

mafeska
21. črc 2013

@lady_giraffe já ze sebe teda nápady na dárky běžně nesypu, jsem vždy bez fantazie. Plíny mi přijdou zrovna hodně praktický, dostali jsme je k narození a byla jsem za ně ráda. Co třeba nějaký knížky? ted je asi nevyužije ale postupem času určitě. nebo se ideálně zeptej maminky prcka 😉 hračky si ale nechtěla takže sjem neporadila ani trochu 😀

mandragora10
21. črc 2013

@lady_giraffe U miminek dárky trvalejšího rázu moc nejsou...kormě hraček a i ty brzy zničí 😉 Oblečení - pokud neznáš přesnou velikost, vkus maminky....tak do toho bych se moc nepouštěla, balík plín potěší určitě maminku, těch nikdy není dost a prckovi už pak třeba jenom nějakou drobnost....klidně hračku.....hezké a praktické jsou třeba látkové knížky, mají je třeba v DM, co třeba ještě pískají a šustí, jsou lehké do ruky....těch klidně můžou mít doma i více a u dětí jsou docela oblíbené 🙂 Jinak jsem taky pro knížky....klidně ať je má dítě na později.

lucyvivien
21. črc 2013

tak např. sady na otisk ručiček - nožiček, dorty z plenek , hračky typu Lamaze , nebo jakýkoliv praktický dárek ,které mimčo využije 🙂 Taky nejsou špatné památne knižky 🙂

katkazapa
19. kvě 2014

Doporučuji Tvůj fotodeníček od těhotenství do 3 let, které vydalo nakladatelství Smart press a je super, navíc má i pokračování od školky do školy🙂