Dárek pro tříleťáka, kterého nic nebaví

leneee
5. srp 2017

Maminky,poradte prosim nejakou vychytavku pro trileteho kluka,ktereho nic nezaujme a nic ho nezabavi na dele jak dve sekundy.Potrebuji jako darek - do 300,-

koncita
6. srp 2017

@leneee podobný exemplář mám doma 😀 neskutečně těžké vymýšlení dárků pro dítě, které nic nebaví....ale kolem tří let, a to podotýkám, že absolutně odmítá jakékoliv tvoření, ho bavilo malování vodou.....ty obrázky stojí pár kaček a fakt ho to celkem zaujalo a vydržel mi u toho někdy i 10minut 😀😀

https://www.papirnictvipavlik.cz/kouzelne-malov...

seženeš v papírnictví a je spousta druhů.....mašinky, auta atd. pro kluky....i celé sešity takových obrázků

koncita
6. srp 2017

@leneee anebo teď děsně letí takový ten spinner.....to stojí pár kaček 🙂

koncita
6. srp 2017

@leneee a s tímhle jsem u syna uspěli skvěle!!! Montovací kamion, je k tomu vercajk a může pořád montovat kola, vejfuky apod., s tím si hraje dodnes!!!Doporučuju 🙂

https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...

leneee
autor
6. srp 2017

@koncita dekuji za tipy,malovani vodou znam-take ho to neba,spinner uz rozbil 🙂)) ale ten nakladak je super tip-sice uz neco takoveho ma,ale tenhle vypada fakt dobre 🙂

leneee
autor
25. zář 2017

Tak jen dam vedet jak jsme dopadli. Dostal nakladak a samolepkovou knizku s auty. Jeho segre jsme dali my little pony plysacka a samolepkovou knizku.Klucik nakoukl do sve tasky a ani to nevyndal,nerozbalil a ze to auto nechce,chtel jen segry konika,nic jineho.Docela mne to mrzelo,protoze tady uz je kazda rada marna a priste tedy mu rovnou supnem to co ma segra - i kdyz to bude ruzove,holcici atd. 🙂

koncita
25. zář 2017

@leneee to je děs no ☹ příště bych se na něj vyprdla, anebo trvala na tom, ať si řeknou rodiče, co klukovi koupit....anebo prostě jenom nějakou dobrotu.....víc nebo míň nezdravou, to podle zvyklostí rodiny

leneee
autor
25. zář 2017

@koncita no ja to beru jak to je a mam ho rada, tak bych mu rada udelala radost 🙂 oni to ale s darky takhle maji i jeho rodice, ze pry ho nic nedokaze zaujmout... mne to ale prijde fakt zvlastni, ze ho opravdu NIC nebavi/nezaujme... nemuze preci donekonecna dostavat to co starsi sourozenci 🙂