Dárky k prvním narozeninám, poradíte?

krmv
24. bře 2014

Poradite darky pro holcicku k prvnimu roku? Jo a nevite kde sezenu zviratka na hrani.

ange_de_la_morte
24. bře 2014

Mám sice syna ale k 1. narozeninám dostal bazenének s balónky - velký úspěch, tříkolku ( s vodící tyčí , ochraným rantel proti spadnutí, ochranou nožiček pro dítko které ještě neumí šlapat,....) - jezdíme s ní na hřiště, spoustu knížek - máme malého čtenáře 🙂 a pak nějaké další drobnější hračky - sada na písek, kostky, interaktivní kostka, dřevěné nářadí, ...

lucieandrlova
25. bře 2014

K prvním narozeninám dostala plastové odrážedlo a kočárek na panenky. Jezdila s ním všude, i ven na vycházky... 🙂

liduskaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tarra27
30. bře 2014

za mě jednoznačně balonky s bazenkem, ty děti milují.....klidne i kočárek, odrážedlo....panenku, notebook co hraje a bliká, nebo pokud miuje příjemné materiály jako naše, tak jemného plyšáka....kostky, stavebnice......stan s průlezkou......hlavně udelej nebo kup dort a nafukovací balonky - spoustu......z tech byly holky vždy nadšené a nejštastnější 🙂

hadriena
2. dub 2014

Můj největší úspěch byl, když jsem jednou koupila něco spíš samotné mamince - a to předplatné Ottobre (http://www.batani.cz/batani/eshop/13-1-Casopis-...) - vymazlený finský časopis s dětskou módou a střihy! Fakt pecka

kamino
2. dub 2014

Pokud chodi,tak u nas zabodovalo v roce odrazedlo se 4 kolecky a drevena vkladacka se zviratky. Pak jeste auto na pisek. Mame pravidlo jednoho darku,abychom se za tri roky vesli do bytu..