• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dárky k Vánocům. Jaký mám koupit dceři?

20. listopadu 2013 
Ahoj potřebovala bych poradit jaký dárek koupit dceři k Vánocům?Má 4 a půl roku a už mě nic nenapadá :slight_smile: panenku už máme i barbie a zdá se mi to pořád dokola.Co kupujete vy?
26. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted je velky hit moonsand. nebo 4leta slecna uz zvladne hodne ,,tvorivych,, aktivit, ne? Navlikani koralku a pod.
26. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jenže korálky už máme taky my little pony a jahůdku a ty ostatní paneky k tomu a little petshops.... tak už nevím :grinning:,ale dík podívám se na to moonsand!
27. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dcera dostane taky poníka, hrozně si ho přeje, páč ho viděla v reklamě :wink: . Pak jsme koupili dětský počítač Šikulka, včera jsem ho vyzkoušela, je super, ale řekla bych, že si s ním spíš vyhraje, až bude trošku starší. Vybrala jsem Lego Duplo Ville, je to domeček s postavičkama včetně miminka v kočárku. Od babiček dostane plyšové jídlo z Ikey, to se jí taky líbilo, dál pak chytré pero a magnetickou tabulku s magnetkama. No a samo různé knížky.

Navlíkací korálky a korálkovou mozaiku už máme delší dobu a fakt si s tím hraje hodně :slight_smile: !

Taky si myslím, že jsou docela vděčné ty malé spotřebiče... vysavač, trouba, toastovač apod. Loni dostala mikrovlnku včetně potravin a taky jí to baví.
27. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. zář 2012 ve 20:40 • anna_marie
Tak moje dceruška je 5letá a mooc si přeje monster panenky a taky poníka a taky nějakou tu kuchyňku a taky ze školy donesla slovo debil a pořát to říká tak nwm co s tím! :slight_smile: :wink: :grinning:
20. pro 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
23. pro 2012 v 19:53 • marthha
V jejím věku ji určitě už potěší i něco hezkého na sebe - například v Letňanech v Legowear mají krásné věci pro děvčátka, třeba s motivy lego princess.... Určitě to nebudou vyhozené peníze a potěší dcerku i maminku...
20. lis 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
1. pro 2013 v 19:24 • vlada69
Tvůj příspěvek