Dárky k Vánocům. Jaký mám koupit dceři?

marie83
26. lis 2010

Ahoj potřebovala bych poradit jaký dárek koupit dceři k Vánocům?Má 4 a půl roku a už mě nic nenapadá 🙂 panenku už máme i barbie a zdá se mi to pořád dokola.Co kupujete vy?

mamkamarketa
26. lis 2010

ted je velky hit moonsand. nebo 4leta slecna uz zvladne hodne ,,tvorivych,, aktivit, ne? Navlikani koralku a pod.

marie83
autor
27. lis 2010

no jenže korálky už máme taky my little pony a jahůdku a ty ostatní paneky k tomu a little petshops.... tak už nevím 😀,ale dík podívám se na to moonsand!

berynka
27. lis 2010

Tak dcera dostane taky poníka, hrozně si ho přeje, páč ho viděla v reklamě 😉 . Pak jsme koupili dětský počítač Šikulka, včera jsem ho vyzkoušela, je super, ale řekla bych, že si s ním spíš vyhraje, až bude trošku starší. Vybrala jsem Lego Duplo Ville, je to domeček s postavičkama včetně miminka v kočárku. Od babiček dostane plyšové jídlo z Ikey, to se jí taky líbilo, dál pak chytré pero a magnetickou tabulku s magnetkama. No a samo různé knížky.

Navlíkací korálky a korálkovou mozaiku už máme delší dobu a fakt si s tím hraje hodně 🙂 !

Taky si myslím, že jsou docela vděčné ty malé spotřebiče... vysavač, trouba, toastovač apod. Loni dostala mikrovlnku včetně potravin a taky jí to baví.

anna_marie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisisinka
20. pro 2012

Tak moje dceruška je 5letá a mooc si přeje monster panenky a taky poníka a taky nějakou tu kuchyňku a taky ze školy donesla slovo debil a pořát to říká tak nwm co s tím! 🙂 😉 😀

marthha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ela50
20. lis 2013

V jejím věku ji určitě už potěší i něco hezkého na sebe - například v Letňanech v Legowear mají krásné věci pro děvčátka, třeba s motivy lego princess.... Určitě to nebudou vyhozené peníze a potěší dcerku i maminku...

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz