• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dárky pro 3 leté dítě. Poraďte, co koupit

14. prosince 2015 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
2. čer 2011 ve 13:57 • simona65
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
2. čer 2011 v 15:25 • simona65
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. čer 2011 v 16:44 • simona234
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. čer 2011 v 16:46 • simona234
5. říj 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na Vianoce kupujeme väčšinou stavebnicu Lego, pre 3 ročného asi to Duplo.Pokiaľ to malého zaujíma,drevenú vláčikovú dráhu. Odporúčam knižku. U nás na Slovensku sa predáva, určite ju mate aj v cestne. Vyrástli na nej moji deti. Sú tam tvári, farby, protiklady a tak ďalej. Stolnú hru na hmat " Zajac v pytli", domino.
15. lis 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peta.cz Dobry den, sice je to uz par let zpatky, ale muzu se zeptat jak se vam osvedcila ta vzdelavaci hra "mluvici pero"? Zacinam se koukat po darcich pro 3 letou holcicku...predem diky za odpoved
6. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariss omlouvám se za zpoždění, na koníka jsem se dostala po delší době :slight_smile: mluvící pero bylo naše oblíbené, ale opravdu to chce s prckem u toho sedět a vysvětlovat co má dělat - některé obrázky daly zabrat i mě :slight_smile: Ještě jsme od té doby sehnali další hry na podobném principu (úspěch mělo podobné pero s obrázky medvídka pú, kde se prcek učí orientaci v prostoru - za, před , pod apod.- to jsem sehnala v levných knížkách do 100 Kč) Takže určitě doporučuji podobnou hru, prckům se líbila a později se i s ní dokázali zabavit sami.
30. říj 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta.cz Dobrý den Peti, prosím Vás, můžete mi poslat nějaký odkaz na to pero s medvídkem pú? Myslíte, že ho budou ještě mít? Děkuji za odpověď :slight_smile:
27. lis 2013 v 16:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky mám 3 letého syna a kupuju mu Lego (vloni dostal lego duplo vlak, letos mám v plánu zoo). To pero je dobrý nápad, zkusím někde najít. Jinak jestli už vaše dítko všechno má, tak by se vám možná hodil dětský kufřík, do kterého mi doma dáváme i hračky a jsme moc spokojeni: http://www.hrackiada.cz/c/na-cesty-s-detmi/detske-kufriky

Pro dcerku jsem koupila kuchynku v Tescu, myslím, ze bude nadsena:slight_smile:
2. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolo, lego, plysaka, auta, garáž, masinky, koleje, knížku...golfové hole pro děti, míč...toho je, ve třech letrch.
2. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
23. pro 2013 ve 22:36 • liduskaa
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
30. bře 2015 v 15:33 • teja86
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alenavrisidivu.
Ahoj já moc doporučuju Puzzle "Od Největšího" je to super skládačka ze zvířátkama. Koupila jsem si v Pražské prodejně s hračkami v pasáži Rokoko na Václaváku
30. lis 2015 ve 23:15  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek