Dárky pro 3 leté dítě. Poraďte, co koupit

tomasek06
17. říj 2009

Malému budou zanedlouho tři roky a za chvíli Vánoce a já vůbec, ale vůbec netuším co mu koupit. Připadá mi, že máme skoro vše a nic nového mě nenapdá. Myslíte si, že už je vhodná stavebnice? Nebo nějaké společenské hry?

simona65
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simona65
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simona234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simona234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janavolna1
5. říj 2012

Vezmu malého na veletrh hraček a uvidím, na co bude reagovat🙂
http://www.odmaminky.cz/cz/akce/ceska-republika...

atelier_inna
15. lis 2012

My na Vianoce kupujeme väčšinou stavebnicu Lego, pre 3 ročného asi to Duplo.Pokiaľ to malého zaujíma,drevenú vláčikovú dráhu. Odporúčam knižku. U nás na Slovensku sa predáva, určite ju mate aj v cestne. Vyrástli na nej moji deti. Sú tam tvári, farby, protiklady a tak ďalej. Stolnú hru na hmat " Zajac v pytli", domino.

sariss
6. zář 2013

@peta.cz Dobry den, sice je to uz par let zpatky, ale muzu se zeptat jak se vam osvedcila ta vzdelavaci hra "mluvici pero"? Zacinam se koukat po darcich pro 3 letou holcicku...predem diky za odpoved

peta.cz
30. říj 2013

@sariss omlouvám se za zpoždění, na koníka jsem se dostala po delší době 🙂 mluvící pero bylo naše oblíbené, ale opravdu to chce s prckem u toho sedět a vysvětlovat co má dělat - některé obrázky daly zabrat i mě 🙂 Ještě jsme od té doby sehnali další hry na podobném principu (úspěch mělo podobné pero s obrázky medvídka pú, kde se prcek učí orientaci v prostoru - za, před , pod apod.- to jsem sehnala v levných knížkách do 100 Kč) Takže určitě doporučuji podobnou hru, prckům se líbila a později se i s ní dokázali zabavit sami.

janulka21
27. lis 2013

@peta.cz Dobrý den Peti, prosím Vás, můžete mi poslat nějaký odkaz na to pero s medvídkem pú? Myslíte, že ho budou ještě mít? Děkuji za odpověď 🙂

scharka1
2. pro 2013

Ahoj, taky mám 3 letého syna a kupuju mu Lego (vloni dostal lego duplo vlak, letos mám v plánu zoo). To pero je dobrý nápad, zkusím někde najít. Jinak jestli už vaše dítko všechno má, tak by se vám možná hodil dětský kufřík, do kterého mi doma dáváme i hračky a jsme moc spokojeni: http://www.hrackiada.cz/c/na-cesty-s-detmi/dets...

Pro dcerku jsem koupila kuchynku v Tescu, myslím, ze bude nadsena🙂

leni78
2. pro 2013

Kolo, lego, plysaka, auta, garáž, masinky, koleje, knížku...golfové hole pro děti, míč...toho je, ve třech letrch.

liduskaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenavrisidivu
30. lis 2015
Uživatel alenavrisidivu je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alenavrisidivu.

Ahoj já moc doporučuju Puzzle "Od Největšího" je to super skládačka ze zvířátkama. Koupila jsem si v Pražské prodejně s hračkami v pasáži Rokoko na Václaváku

nazka
7. zář 2019

Obnovuji po X letech diskuzi.. Co se vám osvědčilo u tříletých děti? Mám holčičku, ale má ráda i auta.
Koleje, mašinky, plyšáky, modelinu a Albi tužku má. Venku na zahradě má komplet vybaveny domek s kuchyňkou. Ráda tvoří..
Napadla mě kuličková dřevěná dráha (máte někdo?) nebo autodráha.. Nebo nějaké nářadí? Ale jaké?
Hrajeme i stolní hry.. Pexeso, domino, člověče s krtkem a hrozně ráda má Hmatej a najdi.
Budu ráda za jakékoliv tipy.
Ps:krámů ven (kolo, koloběžka, trampolína).. To všechno má.
Moc děkuji 😊