Dárky pro tříleťáky. Máte link, nápad, inspiraci?

berenika39
18. říj 2011

Určitě to řešíme všechny...jaké dárky? Babičky, tetičky, všichni se ptají......takže: pokud najdete link, nápad, inspiraci na dárek pro děti kolem tří let, přidejte ho sem🙂. Budeme mít z čeho vybírat🙂.

2veverka
2. lis 2011

@ludva Děkuju za tipy. A můžu ještě poprosit o konkrétní tip toho kola? Moc se v tom nevyznám a nejsem rozhodnuta, jestli už teď kolo nebo odráždelo.

ludva
2. lis 2011

@2veverka http://www.zbozi.cz/vyrobek/2-2-odrazedlo-david...
máme tohle kolečko, jedinou chybu má, že malej ujíždí jako o závod a já stará matka mu nestačím 😀
Dostal ho ke druhým narozkám a hned na něm uměl a dokonce i brzí brzdou na řídítkách, takže fakt doporučuju 😉

ludva
2. lis 2011

@2veverka ale je pravda, že máme na doma i plastovou motorku. To víš, třetí dítko, takže máme skoro všechno po dětech 😉

usounek25
7. lis 2011

ahoj a nemáte někdo náhodou doma tohle:http://www.hrackyfantazie.cz/2904/baby-genius-baby-3v1.... Docela mě to zaujalo, chtěla bych totiž pro prcka něco kde by se mohl učit barvy apod. Díky

judit22
8. lis 2011

Jeden tip pro milovníky plyšáčků, pejsků a kočiček, hrozně se mi to líbí. Pejsek /kočička má svůj pelíšek, vypadá jako skutečný, je vhodný i pro alergiky a dýchá🙂

http://www.perfectpetzzz.cz/

mamkamarketa
9. lis 2011

dobry tema 🙂
akorat premyslim, nas maly ma narozeniny za par dni. v albumu mam vybrany,takovy ten stolek s masinkama. vzdycky kdyz ho nekde videl,po hodine jsem ho musela s revem odtahnout a dalsi mesic o tom mlel 😅 tudiz sme si rekli,ze jezisek letos bude hodny 😀 k memu udivu,uz se mu to nelibi, nedavno stolecek videl vystaveny v hrackarstvi a po minute znudene odesel 🙄 este,ze sme ho neobjednali 😵 jenze ted se naskytla otazka co mu koupit k narozeninam a vanocum?

knizky ma rad,ale jedine s tomasem masinkou
puzzle,lego,stavebnice mame doma-nezajem
celkem ho bavi kreslit-mame prstove barvy,voskovky,pastelky,omalovanky,kreslici tabulku
ma first bike
dvd ma hodne a dalsi nepotrebuje 😀
detsky laptot mu kupovat nechci
cokoli na dalkove ovladani ho neba
varit a spravovat ho bavi,ale pod podminkou,ze ma v ruce to ''prave'' naradi,plastove '''nahrazky'' ho nebavi
vzdelavaci hry logico, chytre pero...ho bavi max 5 minut-skoda penez 😅

ted co bavi

Tomas masinka (to jsou ceny,ze na me jdou mrakoty)
MHD (metro,tramvaje,autobusy) (doma ma nejake plastove,coz ho fakt bavi 😀)
a prohlizet si katalogy s hrackama

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa no a co treba neco na to malovani? tempery, barvicky do vody, vodovy omalovanky, nejaky kalendar na dotvoreni, malirskej stojan, tabuli na kresleni kridama,...

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob kalendar na dotvoreni? to zni dobre,jako,ze se k tomu neco dotvori? moc si to neumim predstavit 😅 tabuli s kridama dostane od babicky...

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob juuu ten namornicky vypada skvele 😵 asi ho hned objednam,pac mi potrebujeme kalendar na pristi rok 🙂
diky za tip,uvitam i dalsi 😀

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa maji tam moc pekny veci, koukni aj na hracky, libi se mi aj sametovy omalovanky a ruzny skladacky (treba roboti tam byli) 😵 😵 😵

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa jeste me napadly nejaky hry pro deti jako jsou Activity, to by ho treba nebavilo? my mame doma jeste Safari a Noemovu archu, ale koukala jsem, ze uz se asi ani jedno nevyrabi, taky nejsou spatny...

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob aktivity bavi me 😀 tam zase je problem,ze mluvi malo. (tata je cizinec) takze takovehle hry bysme nemohli hrat spolecne,pac manza neumi cesky 😅
u nas to je slozity 😅

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa aha, to jsem nevedela 🙂
taaaak co jeste? 😀 kolo? bud takovyto odrazeci bez slapek nebo pokud ma, tak vetsi se slapkama?

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob mame first bike 😅 ja fakt neviiim 😅

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa tak velkou trampolinu na zahradu 😀 a nerikej, ze bydlite v byte 😀 😀 😀

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob tu bych brala,ale nemame ani balkon 😅

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa a co knizky? nebo nas loni dostal takovou sadu do prirody-nadobu s lupou, pinzetu na hmyz, sitku s prodlouzitelnou rukojeti, nebo treba na zahradku-konvicku, lopatku, rucni vidle 😅

majatob
11. lis 2011

teda na zahradku...na kyticky za oknem 😀

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob tak to je bomba 😵 dokonaly! ale ta cena 😒

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa cena strasna, ja vim...mam to jako zalozni darek k narozeninam, pokud nevymyslim nic jinyho 😅

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob s prominutim jsem ti projela albumy-mas krasny deti 😵 zaujala mne ta duha, nemas odkaz? to by melo vyuziti jako tuly,ci mosty,pokud by se nechytla klasicka skladacka

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa to je taky od Grimms, oni maji vubec uzasny veci, letos jsem tam nakupovala ve velkym 😀 😀 😀

mamkamarketa
11. lis 2011

aaa uz to mam,teda 1500,-je taky ranec 😒

majatob
11. lis 2011

aha, uz jsi to nasla 😀

mamkamarketa
11. lis 2011

@majatob ty mi davas,ted uz jsem nasla plno veci 😵 ty ceny jsou ale masakr 😅
hele to pentomino nevis cca od jakeho veku? me by se to libilo synovcovi 😵

majatob
11. lis 2011

@mamkamarketa netusim, ale pokud by to jeste nezvladal, tak neni problem to schovat a vytahnout treba za rok, ne? nebo by to zatim vyuzival jinak 😀