Dáváte dětem dárky ke dni dětí?

ada80
31. kvě 2013

A pokud jo tak by mě zajímalo jaké.Díky

terkaz
31. kvě 2013

my nedavame 😉

zelvatko
31. kvě 2013

ne, nedávám a neuvažuji o tom ani do budoucna.. jdeme na den děti, tam budou kolotoče a jiné atrakce..

zelva
31. kvě 2013

Ano. Jdeme do hračkárny a malý si vybere. Ovšem v rozumné cenové hladině 😉 A budu to tak od letoška dělat. Ten větší už má rozum, tak si může vybrat sám. Menší prcek z toho rozum nemá, ale když koupím staršímu, tak tomu malému nějakou drobnost.

klaraalucka
31. kvě 2013

My jedeme zítra ke tchýni oslavovat Klárčiny narozeniny a je to rovnou na den dětí, tak oboum něco malého koupila i my sem tam na den dětí něco koupíme. Dcerce nějaké sladké a bratra synovi jsme koupili traktůrek , protože mu sladké moc nedávají.

mitote
31. kvě 2013

davam, protoze ten den ma i normalni svatek 🙂 dostane nejake hracky

zizala
31. kvě 2013

my spíš někam vyrazíme a zakončíme to třeba zmrzkou nebo dortíčkem. hraček mají doma mraky

tajemna30
31. kvě 2013

Dáváme drobnou hračku, plus jdeme na den dětí - tedy pokud nebude pršet.

vendulka
31. kvě 2013

Ano dáváme, různou formou a to buď nějakou hračku, sladkost a nebo někam vyzaríme na výlet nebo do kavárny.Záleží na počasí,ale vždy den dětí nějak oslavíme

janesafari
31. kvě 2013

Dárky ne,ale spíš kolotoče nebo ZOO apod.Spíše výlety...Ted jelikož stavíme a mám 7 týdnů do porodu-půjdem do Agua parku-dcera vodu miluje (taky je ,,Ryba" 🙂 ) a spojíme to se zmrzlinou nebo zajdem na pizzu....A všichni sou spokojení... 🙂

betelgeuzz
31. kvě 2013

Ano, už mám nakoupeno. Holky mají bohužel všechny narozeniny a svátky od září do ledna, plus jsou tam Vánoce a zbytek roku nic. Příjde mi, že se hračky ohrají a dítě se i vyvíjí a potřebuje trochu jiné a zase se mi nechce dávat dárky "jen tak". Takže dostanou každá samolepkový sešit, hru, a společně flétnu, foukací harmoniku a dětskou encyklopedii. Původně jsem myslela, že to bude do 500 kč, ale trochu to zvedla ta encyklopedie, ale všechno beru jako užitečné a naučené dárky 🙂

mercedesse
31. kvě 2013

Ně, hraček má mraky. Spíš někam vyrazíme a den si užijeme.

alexyn
31. kvě 2013

Dostane hračku (zvukové dřevěné puzzle) a pojedeme na výlet, záleží na počasí, ale nějaký program určitě vymyslíme. 🙂

milmic
31. kvě 2013

Malinká dostane výhybku k vláčkodráze. 🙂 Jen takovou drobnost, sladkosti nedáváme.

michaela2310
31. kvě 2013

ano, jelikož se malej narodil na Štědrý den, tak mu dáváme dárek i na den dětí a ještě vyrazíme na nějakou dětskou akci 😉

iluss
31. kvě 2013

Nedáváme, ale spíš vymyslíme nějaký zajímavý program - podle počasí - zoo, ve městě pořádají různé akce a soutěže na den dětí, nebo třeba jenom cukrárna. Prostě být všichni spolu a užít si prima den. 🙂

vojtisek2007
31. kvě 2013

my taky dáváme a já taky dostanu od mamky 🙂 (dostanu jako tradičně nějakou dobrou čokošku) , dětem něco co vím, že jim fakt udělá radost a co chtějí - ale drobnost a nejstarší dostane kredit

michaela_2
31. kvě 2013

Upeču malé ovocný koláč, protože to ji v jejím věku potěší daleko víc než nějaká hračka, kterých má doma mraky a s většinou si stejně ani nehraje 🙂. No a na nějakou akci spojenou s dětským dnem určitě vyrazíme, ale podle počasí se to zatím vyvíjí tak, že u nás třeba Dětský den zítra zrušili 😒 tak spíš zajedem někam do bazénu nebo do herny.....

edeltraut
31. kvě 2013

Drobnost nebo sladkost. Ale 1.6. je "den dětí" se vším všudy - žádné uklízení, vaření,jdeme na výlet a děláme to, co děti chtějí... takový den naruby 😀

medvidek
31. kvě 2013

Dáváme, ale jen proto, že dcera je na den dětí narozená. Jinak bychom to neřešili, nejspíš bychom jeli na výlet a došli si na zmrzlinku. 🙂

nessik
31. kvě 2013

Dostanou jen drobnost (omalovánky) a vždy vyrazíme celá rodina někam na výlet, akci podle přání dětí, aby si ten svátek pořádně užily. 🙂

gabka32
31. kvě 2013

loni, myslím, dostaly holky malou drobnost - hračku, letos podle počasí zajdem na zmrzku a pro každou mám letní pyžamko, už jsou to přeci jen parádnice a kolikrát je oblečení potěší více než hračky 🙂 ještě jsme jim chystali na sobotu dodělat pískoviště, ale písek dorazí až později 🙂

blahova_andrea
31. kvě 2013

pokud ano, tak jen maličkost (právě jsem koupila pidi konvičku do vaničky za 29,-). spíš preferuji nějaký výlet s pamlskem, který nemá denně, nějaký organizovaný dětský den pro děti...prostě strávit s tím dítětem nějak krásně čas, aby mělo na co vzpomínat. ale třeba já a sestra dostaneme letos od mamky ke dni dětí takovou tu omotávací šálu, co nám uháčkuje na dovolené 😀

berenika39
31. kvě 2013

Babičky ano, maličkost, hračku. My ne, nedáváme, hračky kupujeme jen tak podle toho, co ho baví a kdy, jakoby bezdůvodně 😉 😉 , aby si nespojil, že hračka je "za něco" a nedělal všechno pro odměnu🙂. Letos už ví, že v sobotu mají svátek všechny děti, do ted to nechápal, tak plán je nějaká akce a třeba něco výjimečného - pizza? 😀 .

benjik
31. kvě 2013

Dáváme drobnost tak do 100,- plus nějakou sladkost třeba pytlík gumových medvídků a já něco upeču nebo se jde na pohár. Jinak se snažíme ten den skutečně dětem plně věnovat - žádné povinnosti typu úklid a tak. Jdeme na výlet nebo na den dětí.

petrusew
31. kvě 2013

Dostala jsem vždycky a heč, dostávám pořád😀 např. pytlík gumáčků nebo jiných dobrot, čokoládu....Hádám, že malá dostane něco od našich, od tchánovců ani nečekám☹

salomee
31. kvě 2013

Zatím ne, malému je rok, časem třeba..max. nějakou sladkost. Ono je pořád něco. nemusí děti ke všemu něco dostávat..pak si to närokují a berou jako vaši povinnost a běda, jak nic nedáte (vidím u neteří, to, jakým stylem si vždy o to řeknou...přejde chuť dát cokoliv)..Spíš by se mi líbil nějaký výlet, procházka..
My chodili vždy ve škole na pochodové cvičení a v cíli jsme jednou dostali čokoládu..a někdo mi ji v šatně pak ukradl z batohu..Zážitek bezmála 20 let starý a zůstane to ve vás😀

evulka25
31. kvě 2013

dostane nějaké dobroty a tričko se žralokem po kterém hrozně toužil 🙂

sarinka
31. kvě 2013

Dostávají obě holky..dvounohá i čtyřnohá 🙂

karotky
31. kvě 2013

Nekupuji,protože i tak se v tom množství,co mají doma,přestávají orientovat 😀 Starší syn chodí do školky,takže s třídou absolvují nějaký Dětský den plný soutěží,pár jich obejde s námi a o výhru se podělí s bráškou.Dárky kupujeme jen na svátky,narozeniny a Vánoce,ale i tak už mi začíná pomalu,ale jistě docházet inspirace. 😅

ssaara
31. kvě 2013

Většinou dostali jen nějakou drobnost,spíš jsme vyrazili na nějakou akci spojenou ke Dni dětí. Ale páč je venku hnusně a my jsme už 14 dní nemocní,tak odpoledne vyrážím do Tesca pro nějaké drobnosti pro radost 😉